• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni emo usb çıkıyor müjde...

servetiçen

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.korfezmuzik.com
Enst.
KORG Pa 3x
Selam arkadaşlar bilmeyenlere müjde olsun haziran ayında emo (emrah kaça)
yeni usb çalışmasını piyasaya sürüyor fiyat belirli değil yakında açıklanır...

çalışma korg pa 800 256 ram- pa 2x ve pa 3x için olacakmış...
tüm müzisyen arkadaşlara müjdemiz olsun umarım güzel bir usb olur ve bizde alırız bu piyasaya ilaç olacaktır...

kaynak emo müzik facebook sayfası...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Yeni emo usb çıkıyor müjde...

Hadi hayırlısı bakalım :)

En iyisini yapti, sanirim tyros projesini korga cevirdi enson ne yapsin onca emek var ortada...

Tyros usb sini cevirdiyse güzel birşey ortaya cıkmıştır. Tyros icin 2 demosu vardı onlar bile cok güzeldi sitesinde.

Tyrosde usb kilitleme sistemi olmadığı için usb setlerin Tyros 4 için yapılması mümkün değil. Şuan için usb setler sadece korg için yapılabiliyor bu yüzden emo korg için çalışma yapmaya karar verdi. Pa3x'i satmayı düşünüyordum bu haberi duyunca vazgeçtim. Korgu ancak emo adam eder. Hayırlı olsun.

frden slmlar kayiran allah tyroslari kayirsin ne yapalim

Burhan Abi Artik hersey bir gidim daha zor malesef ;)
usb hayirli olsun iyi olacagi kesin...

alete maddi destek vermeyen firmaların zamanla kötüye gitmesi temennimdir ne var yani tyrosu satarken yöresel bölgesel usb setleri verilse ama helal olsun korg firmasına adamlar üzerine düşüyor yaptırıyor

emo Nickli Üyeden Alıntı
Selamlar , Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim Sağolun.256 Mb hepimiz için daha mantıklı herhalde.Biz USB leri KORG almanya aracılığı ile ürettirdiğimiz için bize normalden daha pahalıya maal oluyor. Ben ucuz olmasını her arkadaşın rahatlıkla almasını istiyorum. Inşallah başarırız.

Eski EMO-USB nin üzerine yeni seti yüklemek mümkün değil keşke yapabilseydik. O zaman daha mükemmel olurdu her şey. Seri numarası silinmiş USB leri bile kurtaramıyoruz.

Yeni usb ler için de sandisk in mini usb leri var orgun arkasında takılı kalsa bile çantaya veya sehpaya koyarken problem çıkartmıyor onlardan düşünüyorum. Insallah her şey yolunda gider güzel bir şekilde sonuca varırız. ALLAH hepimizin işlerini rast getirir inşallah.

Bu arada YAMAHA ürünleri ile ilgili her hangi bir problem yok, sadece gelmesi gereken bir kaç program var onları bekliyoruz. Almanyadaki Fuar sebebi ile gecikmeler oluyor inşallah kısa zamanda halledilecek.

Selamlar Saygilar ...

arkadaşlar emo yukarıda belirtmiş.tyros çalışması devam ediyor heralde...korg için yapılan usb ye gelince tamamen yeni bi proje ve 200 mb ı geçmiş bu propje o yüzden 256 ram şart...

Tyros setini KORG'a dönüştürüyor sanırım. Ki Can Başar bu set hakkında "Gelmiş geçmiş en iyi Türk çalışması budur" demişti, Hayırlısı olsun diyelim.

Ayrıca eskiler geri mi dönüyor beyler ? Cevo da set hazırlıyor 3x için, Emo da :) Eski hareketli ve kaliteli günlere geri mi dönüyoruz acaba ? :)