• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yeni g600 aldım yardım lütfen yardım

Cevap: yeni g600 aldım yardım lütfen yardım

8 tane ritim kaydedebilirsin ancak şöyle bir şey var bir sese bir ritim yükledin diyelim o ritimde kullandığın user style(ritimlerinde) yok.zaten o sese geldiğinde ingilizce olarak o ritim yok diyecek ve solda bir ışık yanıp sönecek(adını şimdi hatırlamadım)disketinde o ritim kayıtlı olsun o yanıp sönen ışığa bastınmı kendi o ritmi bulup yükler.ben böyle yapıyorum ve her sese istediğim ritmi yüklüyorum böylelikle istediğim kadar ritim kullanabiliyorum.

dostum bana cep yada msnden yardımcı olabilirmisin ekledim seni sana zahmet

g-600 e ses seti yükleme:1-ses setlerinden sadece bir tanesini diskete yükle 2-disketi orga tak 3-ekranın sağındaki düğmelerden (F5) e bas 4-ekranın solundaki PAGE alt tuşuyla ekranın sol kenarında PER.MEMORY yazısını gör. 5-ekranın altındaki yanıp sönen UPPER 1 tuşuna bir kere bas 6-user ses kaydı başlar.kayıt bitince exit e basıp çık.olay bitmiştir

RİTİM YÜKLEME. 1-diskete 8 adet g-600 ritimi yükle 2-artık yerini biliyorsun (F5) düğmesine bas 3-ekranın sol iç kenarında yukardan aşağıya USER STYL yazısını görene kadar PAGE düğmesini aşağı veya yukarı tıkla.4-yazıyı bulduğun zaman ritimler gözükecektir.5-altta yanıp sönen UPPER 1 düğmesine bir kere bas ilk ritim yüklenir.6-ilk ritim yüklendikten sonra tekrar UPPER 1 ışığı yanıp söner.7-tekrar bastığında gene kayıt başlar ve 2. ritim yüklenir.8-zaten bundan sonra her UPPER 1 yanıp sönerken bastığında ışık söner ve ritim kayıt olur. 9-toplam 8 kere bu işlem tekrar edilip orga 8 tane istediğin ritim yüklenmiş olacak.10-exit düğmesine basarak çıkarsın. böylece aletine ses ve ritimler yüklen miş olur.

yüklediğin sesi çalmak için orgun sağ tarafındaki performans sesleri gösterir düğmeye basarak ışığı kırmızı olunca yüklediğin sesler devreye girer.toplam 3 bankada olur sesler hangi bankayı tıklarsan o kanaldaki sesler devreye girer

yüklediğin yeni ritimleri çalmak için ise orgun sol tarafındaki 8 ritim hafızasının solundaki per style ışığını yakarsan yüklediğin 8 ritimi tuşlardan tek tek çalabilirsin.saygılar...

g600 de usb nasıl var ? benim bildiiğim kadarıyla yok.! ama sen hayali olarak takmıssan bilmiorum :D

sitede g1000 e ritimler filan bulamadim

slm

g-1000; g serisi orgların bütün ritimlerini ve ses setlerini okur......