• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni iki parça daha a2000

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
YORUMLARI BEKLİYORUM ... HER PARÇA İÇİN...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=4LTRxuWXTnE&list=UUJy2hiGZT0UR6rOHM4UrWDg]SU MİSALİ - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=aaSGACicVy8&list=UUJy2hiGZT0UR6rOHM4UrWDg]KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ DERLER - YouTube[/ame]

Cevap: Yeni iki parça daha a2000

Gönlüne sağlık cem

yorumlara açığız

Yorumunz için teşekkürler ağzınıza sağlık

Yorumlar, performans güzel ancak kayıttaki ses kalitesi iyi gelmiyor, distorsiyonlu ve bozuk geliyor. Daha önce babanızla yaptığınız kayıtlar daha iyi idi. Eleştiriyi olumsuz algılamayın, sadece bir yolu varsa daha temiz bir kayıt alabilir misiniz diye yazdım. Elinize sağlık.:)

Ses tonunuz bu tür parçalara çok uygun. Biraz daha eğitebilirseniz sesinizi güzel bir slov yorumcu olabilirsiniz bence.

Başarılar.

Yorumlar, performans güzel ancak kayıttaki ses kalitesi iyi gelmiyor, distorsiyonlu ve bozuk geliyor. Daha önce babanızla yaptığınız kayıtlar daha iyi idi. Eleştiriyi olumsuz algılamayın, sadece bir yolu varsa daha temiz bir kayıt alabilir misiniz diye yazdım. Elinize sağlık.:)

yorumunuz için teşekkür ederim tabiki eleştirceksiniz ve kayıt sorunu şöyle yani ben bunu hd kamera ile çekiyor odamda bizzat tesisatla yamaha hs80m lerde gelen sesleri böyle alıyor sesi bazen günü günü değişiyor bazen babamla olan videoları benim note 2 ile çekiyorduk ama artık kamera için tripot aldık rahat oluyor yani böyle:D

Ses tonunuz bu tür parçalara çok uygun. Biraz daha eğitebilirseniz sesinizi güzel bir slov yorumcu olabilirsiniz bence.

Başarılar.

teşekkür ederim ve ben çok okumayı sevmem aslında ama tarzımda budur yani seside yavaş yavaş eğitcem inşallah

Hocam kullandığınız ayaklığın markası nedir ve ne kadara aldınız?

Bu sefer vokal üzerinde durmuşsun anlaşılan. Ses tonun hakikaten orhan ölmez ve baha gibi. Klavyeni de izlemiştim birkaç videoda. Sen zaten aşmışsın yinese yorum istiyorsun Cem kardeşim. :)

Ama bir eleştiri yapayım. Bir yerde basit bir program dahi yapıyor olsanız, yada sadece youtube üzerinden bu şekilde aktif videolar paylaşıyor olsanız dahi söylemek isterim ki müzisyen adam sanatçi herkese hitap etmeli. Tuttuğu takımı belirgin hale getirmemeli :D