• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni Klavye Yardımı

Piyanistce

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa 3x
Sevgili arkadaşlar, yeni klavye almayı planlıyorum. Sizce Pa800 den sonra pro3x mi yoksa tyros 4 mü alayım ya da başka önerebileceğiniz bir klavye var mı? Yrdımlarınızı bekliyorum

Cevap: Yeni Klavye Yardımı

tyros 4 mu ? :D adamlar 37 ekran tv gıbı ekran yapmıslar hala tuş yontemıyle kullanıyosun picth bend ve power dugmesı volume potu hala oyuncak orglar gıbı :D

Sevgili arkadaşlar, yeni klavye almayı planlıyorum. Sizce Pa800 den sonra pro3x mi yoksa tyros 4 mü alayım ya da başka önerebileceğiniz bir klavye var mı? Yrdımlarınızı bekliyorum

Pa3x sound u biliyorsun Tyros uda gidip bir dene ona gore kararini ver ;)
Hayirlisi olsun....
Not:Tyrosun tum Tuslari ve fonsksiyonlari Kaliteli bi oyuncak olsa gerek daha hic bi sorun yasamadim Sukur ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bence üçünü de mağazalarında çalarak dinleyerek deneyin, hangisinin saundu, tuşeleri, özellikleri hoşunuza giderse onu alın. Herkezin zevki başkadır. Sizin hoşunuza giden, başkalarına kötü gelebilir. En iyi karar, kendi kararınızdır...

Pa3x sound u biliyorsun Tyros uda gidip bir dene ona gore kararini ver ;)
Hayirlisi olsun....
Not:Tyrosun tum Tuslari ve fonsksiyonlari Kaliteli bi oyuncak olsa gerek daha hic bi sorun yasamadim Sukur ;)

ilker kardesm :) tuslarına bıse demdıkkı bıze gorunus olarak dedım :D ölede yani :D

Hitap şekillerine profillerdeki yaş bölümünü dikkate alarak özen gösterelim..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Abi sen en iyi kararı ikisini de dinleyip öyle verirsin senin kullanmana veya müzik zevkine göre değişir...

hocam pa800 kullanan biri olarak açacağınız enson konu olmalıydı bu. yani pa800 kullanabilen bir klavyeci bu yolda bazı mesafeleri aşmış, işini bilen bir klavyecidir. kalkıpta yeni başlayan biri gibi onumu alayım bunumu demeniz hiç olmadı bence. nedeni ise konunuza verilen cevaplarda gizli zaten. bu konular herzaman polemik yaratmaya açık basit ama kritik konulardır. bence buradan çıkaracak bir cevabınız yok 3x pa800ün gelişmişi menüleride benziyor birçok özelliğide ama pa800den çok üstün bir alet. t4 zaten başlıbaşına bir muamma fiyat olarakta piyasanın en pahalıklavyesi yani teknik olarakta muhakkak üstün bir alet. yani 2+2 = 4 müdür? gibi bir soru olmuş sizinkisi.

ilker kardesm :) tuslarına bıse demdıkkı bıze gorunus olarak dedım :D ölede yani :D

Paxil abi (gerci yas bolumunde 21 diyor ama)
Bende "size gore" Oyuncaga benzesede is goruyor dedim ...
Tyros Acill,Tyross Yarrdimmm seklinde pek konu yok malum ;)

benim çok profesyonel bir arkadaşım pa3x i sattıktan sonra yeni tyros4 aldı fikirler değişebilir çoğu zaman.

Deneyerek karar ver kardeşim ama pa3x ün tadı da farklı yani...