• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yeni MD**Nerden bileceksiniz** pa800HARUN AYDIN

harunaydin

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800 korg pa80 baglama
ahmet kaya,nin guzel bir sarkisi ben hep okuyorum sizlerede md olarak calip kayddettim ses la transpoze yapip kullanabilirsiniz iyi okumalar

Cevap: yeni MD**Nerden bileceksiniz** pa800HARUN AYDIN

tşk.ler kardeşim.emeğine sağlık

saol gardaş

emeklerinize sağlık çok güzel paylaşımlar

harun kardes emeklerin icin sagol ben turkiyemi istmistim demekki o parca sana ters galiba ok canin sagolsun

harun kardes emeklerin icin sagol ben turkiyemi istmistim demekki o parca sana ters galiba ok canin sagolsun

arkadasim bu sozunu hic duymamis olmak isterdim ..ben turk oglu turkum babam,da annemde kafkas turku bu vatANA 18 ay askerlik yaptim bir 18 ay yine yaparim..ben muzikle siyaset yapmam yapanida sevmem turkiyem parcasi icki masalarinin mezesi degildir ..yada hic bir siyasi gorusun malida degildir.... o parcayi herkestende iyi bilirim.. ahmet kaya parcasi md yaptim diye burda hemen beni afaroz ettin ahmet kaya yada mustafa yildizdogan hic farketmez onlar yaptiklariyla ulkemizin renkleri olarak vardirlar.. sen cok okumak istiyorsan kendin yap sana tavsiye ettim baska yerden alip yolladim begenmedin ben daha sana ne yapiyim..
burda yaptigim seyler canimin istedigi yada sevipte okudugum parcalar son olarak bu sitede guzel bir ortam var bozmayalim seni birkez daha KINAYARAK bir sure paylasim yapmayi durduruyorum saygilar...

arkadasim bu sozunu hic duymamis olmak isterdim ..ben turk oglu turkum babam,da annemde kafkas turku bu vatANA 18 ay askerlik yaptim bir 18 ay yine yaparim..ben muzikle siyaset yapmam yapanida sevmem turkiyem parcasi icki masalarinin mezesi degildir ..yada hic bir siyasi gorusun malida degildir.... o parcayi herkestende iyi bilirim.. ahmet kaya parcasi md yaptim diye burda hemen beni afaroz ettin ahmet kaya yada mustafa yildizdogan hic farketmez onlar yaptiklariyla ulkemizin renkleri olarak vardirlar.. sen cok okumak istiyorsan kendin yap sana tavsiye ettim baska yerden alip yolladim begenmedin ben daha sana ne yapiyim..
burda yaptigim seyler canimin istedigi yada sevipte okudugum parcalar son olarak bu sitede guzel bir ortam var bozmayalim seni birkez daha KINAYARAK bir sure paylasim yapmayi durduruyorum saygilar...

oncelikle dusuncelerine saygi duyarim o senin gorusun ben senin gibi dusunerek oyle yazmadim oylesine espiri gibi yazdim ben iciki olan yerde kimseye meze olsun diye muzik soylemem ve muzik soyleyerekte para kazanan biri degilim ben senden onu istedim cunku dunyanin neresinde olursam olayi turkiyemi soylemekten zevk aldigim icin guzel birsey ciksin diye senden istedim onu baskalarina meze olsun diye istemedim cay bahcesi dedigim yerde cay ve kola icilen bir yerdi tek bir gun gittim baskada gidecegim yok onu hazirlasan hazirlamasan o senin hakkin ama benim sozlerime kizipta baskalarin faydalanacagi islerden geri kalma o senin gonlunun zenginligi kusuruma bakma saygilar

ellerine sağlık kardeş ama bu midi değil ki mp3 uzantılıdır işimize yaramaz..

Emre dostum lutfen yorumlarimizi dikkatli yapalim.
Siyasi dusunceleri tartisacak bir platforma donusturmeyelim burayi.
Bak harun kardesimiz ustune alinmis lutfen boyle seylere aman vermeyelim.

Bu arada harun kardes cok guzel calmissin eline saglik, harika olmus.
Eger izin varsa bir kac yerini kesip editliycem ve burda paylasicam.
Eger yok boyle kalsin yayinlama dersen de canin sagolsun ;)
Bu arada imama kizip camiye gitmemezlik yapma paylasimlarini takdir ediyorum Sevgiler...

Emre dostum lutfen yorumlarimizi dikkatli yapalim.
Siyasi dusunceleri tartisacak bir platforma donusturmeyelim burayi.
Bak harun kardesimiz ustune alinmis lutfen boyle seylere aman vermeyelim.

Bu arada harun kardes cok guzel calmissin eline saglik, harika olmus.
Eger izin varsa bir kac yerini kesip editliycem ve burda paylasicam.
Eger yok boyle kalsin yayinlama dersen de canin sagolsun ;)
Bu arada imama kizip camiye gitmemezlik yapma paylasimlarini takdir ediyorum Sevgiler...

kardesim istedigin sekilde editleyebilirsin ..bende faydalanirim ben imama kizmadim sitem ettim camiye gelicem merak etme cuma namazinda gorusuruz=)) SAYGILAR