• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni org aldım..

• Konbuyu başlatan ggss
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 28
  • Görülen : 6K

ggss

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Üstadlar a300tr v1 aldım hiç bir bilgim yok şuan ne tavsiye edersiniz notayla mı yoksa kulaktan mı ne çeşit ilerlersem bu işte profesyonel hale gelebilirim?

Saygılar.

Cevap: Yeni org aldım..

güle güle kullan kardeşim hayırlı olsun

Teşekkür ederim. Yardımcı olursanız çok minnettar kalırım :(

Nota tabi ki nota öğrenirken zaten kulağın gelişir.

Usta bazı profesyonel üstadlarada sordum kulaktan çal notayla vakit kaybetme bol bol şarkı dinle dediler ne yapacagımı bilmiyorum

Teşekkürler hocam tavsiyelerinizi bekliyorum.. Ona göre kendime bir yol çizicem.

Usta bazı profesyonel üstadlarada sordum kulaktan çal notayla vakit kaybetme bol bol şarkı dinle dediler ne yapacagımı bilmiyorum

Üstatlar nota bilir aslın da niye öle demişler anlamadım benim fikrim bu notayla öğrenirsen kulağın gelişir ve ayrıyetten nota bilirsin şarkıları eksiksiz çalarsın istersen kulaktan çalarsın
ama kulaktan çalarsan nota öğrenemezsin sadece kulaktan çalarsın illa ki eksik olur sence de manttıklı değilmi :)

Evet hocam haklısınız şu dakikadan itibaren nota ile devam edicem. Zaten orgda hangi tuşun hangi notaya denk geldiği yazıyor.Org metodları aramaya başlasam iyi olucak :)

hocam imkanın ve zamanın varsa tabiki nota öğren.. kulağın varsa zaten bu aşamada ortaya çıkacaktır.. yok eğer ileriye yönelik hedefin kendini eğlendirmek hoşça vakit geçirmekse ozaman sen bilirsin. bahsettiğin o üstadlardan birine takıl o sana kulaktan bişeyler öğretsin.. ama alfabeyi öğrenmeden kitap okumak zor olsa gerek.. kolay gelsin...