• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni - Roland G6oo - Kolbastı Hoptek

gokhanylmz

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Güzel alet yaa şu g600 seviyorm ama birazda işte şu kitleri ah bir kuvvetli dolgun olsa drumlar felan ziller güzelde...neyse dinleyelim G600 farkı...

Ekli dosyalar

• roland g600 - kolbast - hoptek.mp3
    683.6 KB · Görülen: 500
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Yeni - Roland G6oo - Kolbastı Hoptek

o zaman arap kitteki krosları hiphop kitdeki krosla değiştircen .......çif davul dedilen tarz a getircen....dene......

halıt hocam dedıgınız nasıl oluyor bır tarıf edebılırmısınız

g 600 ritmlerinin yazıldığı kitlerin karıştırılması yane
a 51 jaz kite darbuka ilave edilmesi ya da c74 arap kitte fazla vurgulu olamayan kros un yerine a22 hiphop kros un ilave edilmesi....çok set li denilen işlem yane....işalla .......ben g.1000 kulannyorum ve ritmler hep destekli yaptım arkadaşlardan aldığım ritmler dahil

gkhn kardeş ritim seslerini açmayı denedinmi g600 ritimler gümbür gümbür bu konuda yardımcı olabilirim daha sonra ritim sesleri açma konusunu ekleyecegim

Hocalarım valla mükemmel olur yaa aslında bnde bir vahde ritimi var bak o süper yazılmış kitler sağlam sert vuruyo ama işte diğer ritmlerde öyle olsa halit hocamn dediği nasıl oluyor iyi anlatsanız hocam süper olur...onu yaptıktan sonrada karayel05 kardeşmn dediği gibi ritimleri açarız oo süper olur...