• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

YENİ!!!sx3000 plus4UCE SET by_ümit 2012

PİYANİST ŞANTÖR

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
............................sx3000 download bölümünde 2013 versiyonu çıktı oradan indirebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: YENİ!!!sx3000 plus4UCE SET by_ümit 2012

Kardeş birtanesin selam ve teşekkürlerimle...

emeğine sağlık teşekkürler...

arkadaşlar seslerde kullandığım delay ve reverb efektlerini kendi orgumda user delay ve user reverb olarak kullandığım için bunların back up ları orgtan alınmıyor o yüzden program seslerindeki efektler sizin orgunuzda özellikle delay fazla görülebilir size tavsiyem ekranın sağ tarafında üstten ikinci düğmesi efekt kısmı buradan delay efektini değiştirebilirsiniz isterseniz edit yapıp user delay yapabilirsiniz burası global olarak orgtaki efektin tamamını kapsıyor tek tek seslerle uğraşmayın efekti değiştirirseniz kalıcı olması için save power on setup yaparak hafızaya alın

cok güzel paylasim sx3000 olmasada size tesekür ediyorum diyer kullanan arkadaslarin adina

çok teşekkürler.. elinize sağlık.. seti hemen yükleyip denedim.. sesler baya güzel.. özellikle Halk sesi ve Elektro 3 hoşuma gitti.. belkide bahsettiğiniz reverb ve delay ayarlarından dolayı, diğer sesler de baya güzelleşti.. bir tek ritimlerde sorun var, o da benim orgda Plus 4 değil başka bir ses seti yüklü olduğu için.. özellikle yeni ses denemelerinizin devamını diliyorum.. keşke Tünel müzik emeğinizi değerlendirip size güzel bir set hazırlatsa çok iyi olacak.. saygılarımla..

tşkrlrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

sx3000 de plus set var mı ya? :s

evet SX3000'de setlerin hepsi Plus 1,2,3 diye geçiyor.. bildiğim kadarıyla en son çıkanı Plus 4 diye geçiyor..

sx3000 de hepsi plus değil xd9 da öyle
sx3000 de pcm1 pcm2 ve plus4 olmak üzere 3 sample ses paketi var