• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

YENI YENI !!!Tosunpasa superkarma 2 ve Tosunpasa karma 3 Set

Cevap: YENI YENI !!!Tosunpasa superkarma 2 ve Tosunpasa karma 3 Set

usta eline sağlık,,o kadar uğraşıpta bizlerle paylaşıyorsun,helal olsun sana..ritimlerini kullanalım kullanmayalım takdir ettiğim bi arkadaşsın....

seti yükleyemedim hata verdi director error diye

Selam arkadaslar 'öncelike setleri denedigniz icin hepinize ayri ayri tesekkür ederim, casty kardesim setimi indiremedin yoksa seti orgami atamadin ,eger org ta 16 DK yani drum kit sayisi yoksa error yazabilir ,insallah yilbasi na kadar yada yilbasindan sonra yeni mega seti cikaracagim su an diz ameliyati oldum iki hafta üstüne basamayacagim gecikme olabilir arkadaslar kusura bakmayin ama yine 2/4 ler slow,vahdeler'hele romanlar su anda piyasada olan superleri Allah kismet ederse iyi olayim hemen basliyacagim bende sabirsizlaniyorum saygilar'selamlar hüseyin-tosunpasa

Kardeşim set on numara pa 900 de kullanıyorum allah razı olsun

Sevgili talha ustam Allah izin verirse su an rahatzizim insallah iyi olayim bomba gibi setle geliyorum ama eski mega 1setim var deneme icin yapmistim onu siteye atayim yanliz set 127 mb .

geçmiş olsun kardeşim sanırım 16 dk kaynaklanıyor bendeki 8dk o yüzden sanırım 16 dk nasıl yapılıyor yapsam orga bir zarar verirmi sonuçta kendi orjinali 8dk ve 64 ramlı ve bu 16dk da ram aşma olayı olmuyormu bu os dosyasını yüklerken format atmak gerkiyormu yoksa direk 16dk dosyasını yüklemek yeterlimi v2.01 versiyon benimki yüklemekte terettütteyim acıkcası sonradan pişman olmak istemiyorum bu setin tam bana göre karadeniz yöresine ait stylerin var baktım içeriğine wave xtractor yardımıyla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sayin casty üstat siteden sadece 16 DK dosyasini bul herhangi Format yapmana gerek yok 16 DK dosyasini yükle ekran Kalibere ayari yap orgu ac kapa islem tamam herhangi sorun olmaz ve sountlar Dana iyi cikar ,bir sorun varsa tekrar yazarsin kolay gelsin-

Selam arkadaslar 'öncelike setleri denedigniz icin hepinize ayri ayri tesekkür ederim, casty kardesim setimi indiremedin yoksa seti orgami atamadin ,eger org ta 16 DK yani drum kit sayisi yoksa error yazabilir ,insallah yilbasi na kadar yada yilbasindan sonra yeni mega seti cikaracagim su an diz ameliyati oldum iki hafta üstüne basamayacagim gecikme olabilir arkadaslar kusura bakmayin ama yine 2/4 ler slow,vahdeler'hele romanlar su anda piyasada olan superleri Allah kismet ederse iyi olayim hemen basliyacagim bende sabirsizlaniyorum saygilar'selamlar hüseyin-tosunpasa

yeni güncel mega seti merakla bekliyorum hocam paylaşımlar için teşekkürler Allah razı olsun

Hocam emegine saglik fakat ben bir turlu indiremedin yardimci olurnusunuz nr yapmam gerekiyor hatam nerde

Hocam Cok tskler ediyorum bu set icin // Super bir set Gercekden ellerin kolarin dertgörmesin hocam; devamini bekleris // orga baya bi tad geldi Saygilarimla :) 10 NUMARA