• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yeşil başlı gövel ördek.. yeni demo (furalabi)

furalabi

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa300
hatalarıyla günahlarıyla canlı performansımdır.. hücum kayıt yaptım yine.. yorumlar için şimdiden teşekkürlerimi sunarım...

linkler aktiftir

Cevap: yeşil başlı gövel ördek.. yeni demo (furalabi)

oy anam oy pek turku dinlemem ama bu turkunun bendeki yeri cok ayri agzina yuregine saglik hocam

eline sesine sağlık vuralcımm,sesin çok güzelll

oy anam oy pek turku dinlemem ama bu turkunun bendeki yeri cok ayri agzina yuregine saglik hocam

teşekkürler alicim.. beğenmene sevindim.. not: senin şarkıyı yaptmı az önce :) iyi kötü benzedi biraz.. paylaşırım akşama...

Moderatör tarafında düzenlendi:

eline sesine sağlık vuralcımm,sesin çok güzelll

çoookkkk teşekkürler yaşar abim... o senin güzelliğin.. beğenmene sevindim abi...

harika söylemişsin furalabi.her zamanki gibi çok güzel bir çalışma.yüreğine sağlık.

harika söylemişsin furalabi.her zamanki gibi çok güzel bir çalışma.yüreğine sağlık.

çok teşekkür ederi ferdesu hanım.. güzel yorumlarınız için... değişik tarzlardan bişeyler sunmaya çalışıyorum elimden geldiği kadarıyla.. beğenmenize sevindim...

frden slmlar furalabi ses konusunda gercek oturakli bir ses var ama benim gorusum ritim tam acmamis bu parcada sanki bendir agirlikli ritimler olsaydi keske ve malesef trdeki muzisyen arkadaslar asiri zilli ritimler seciyor bana gore yanlis ama bana gore tabi birde bu turkunun ritmi bendir ve davul agirlikli olsa daha guzel olurdu ama turku secimin gayet guzel olmus yuregine saglik

frden slmlar furalabi ses konusunda gercek oturakli bir ses var ama benim gorusum ritim tam acmamis bu parcada sanki bendir agirlikli ritimler olsaydi keske ve malesef trdeki muzisyen arkadaslar asiri zilli ritimler seciyor bana gore yanlis ama bana gore tabi birde bu turkunun ritmi bendir ve davul agirlikli olsa daha guzel olurdu ama turku secimin gayet guzel olmus yuregine saglik

burhan abi öncelikle güzel yorumun için teşekkür ederim... evet ritim seçimini özellikle böyle yaptım.. her zaman yapılan tarzdan biraz dışarda ama formatının içinde bir tarz bu.. yani aslında bunu batı ritimiyle ve enstrumanlarıylada yaptım ama bu daha hoşuma gitti bunu paylaştım. ritim olayı biraz kişiye özel bir durum.. sizin öyle hoşunuz gider başkasının başka türlü.. bu seferlik böyle oldu :) yorum için çok teşekkürederim...

teşekkürler alicim.. Beğenmene sevindim.. Not: Senin şarkıyı yaptmı az önce :) iyi kötü benzedi biraz.. Paylaşırım akşama...

çok merak ediyorum abi hangi ritmi kullandın nasıl oktdun