• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yetmez roland yetmez!!!

Cevap: yetmez roland yetmez!!!

ozaman 1000 tl ye bi pa 80 bulda alalım valla hiç 50 tane tuşa basmadım zaten aletin üstünde 50 tane tuş yok

adaşım benimde ismim zafer,,anlaşılan korg pa 80 kullanmadın sanırım kullansan böyle konuşmazsın,

korg pa 80 göre gw8 3000 tl olması gerekir nerede,,nedenmi,,korg pa 80 64 polifonik mp3 çalar yok ve 2000 senesinin orgu,,gw8 daha dün akşam çıktı piyasaya,,pa 80 e göre teknolojik olarak çok üstün,,peki pa 80 neden bu kadar pahalı hala diye sorarsan..kullanım kolaylığı ve rtmlerin süperliği,, millet pa 80 neden para veriyo sanıyosun,,gw8 e göre fiatı 1000 tl olması gerekirken 2 400,,millet pa 80 rtmlerine saunduna kullanım hızlılığına veriyo parayı bilmem anlatabildimmi

herhangi bir müzik çalarken sesleri nasıl değiştiriyosun merak ediyom,,hangi sesin nerede olduğunu ezberledinmi,,numarasını,,,50 tane tuşa basman gerekiyo dememden bişeyler çıkar,,korg serisi tek dokunuşla ses bankaları karsına cıkıyo,,oktav kasanın üzerinde transpoze kasanıon üzerinde vs. vs. vs anlatmakla bitmez

ben korg pa800 biraz kullandım , ekranı geniş pa 80de de öyle , yani menüsü daha kolay gw-8'e göre. aslında ritim-set konusunda korg'un nevalesi çok, artı korg pa80 ne kadar 10 yıllık org olsa da en büyük artısı SAMPLE okuyor... bence her markanın artıları ve eksileri var, o yüzden kıyaslama gereği duymuyorum... rolandın çizgisi belli - batı müziği , ama korg'un bu sample özelliği sayesinde esnke. ister türk seti ister rus seti ister çin ister latin siter afrika seti at,sonuçta iş kullanıcıda biter...

doğru diyosun kadir bey parasına göre 10 numara alet gw 8 neyapsın daha bu paraya