• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

¤¤Yikilmisim Ben ¤¤Tyros 3

• Konbuyu başlatan CHL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 29
  • Görülen : 6K

CHL

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa2x
Tyros 3 ile yaptigim bir baska calisma...
Hatalar affola...

Cevap: ¤¤Yikilmisim Ben ¤¤Tyros 3

Ilk yorum benden babamda bende tatlıses şarkılarına hastayız ve çok severim bu şarkıyı ama ilk defa tyros ta böyle parçalar dinledim hep batı oalrak kullanıyorlar siz güzel çalmışnız ritimler ve seslere bayıldım bir pa 55 tr kullanıcısı olarak:)ama bişey sorucam size eşlik eden canlı elektro bağlama mı var ve birde parçayı tam olarak bilmiyorsunuz gibi geldi doğrumu?

Oncelikle yorumunuz icin tesekkurler...
hepsini kendim tyros 3 uzerinde caldim toplamda 4-5 defa ustuste kayit sonucu olustu bu demo...
Parca fazla uzamasin diyerekten aslina cok sadik kalamadim dinleyen arkadaslarida fazla sIkmak istemedim acikcasi :)
Amacim siz gibi Tyros hakkinda genis bilgi sahibi olmayan Dostlara ufak bir fikir verebilmek umarim basarmisimdir kendi capimda...
Demolarinizida dinledim basarilarinizin devamini dilerim babanizada selamlarimi iletirsiniz, Allah bozmasin muhabbetinizi...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Oncelikle yorumunuz icin tesekkurler...
hepsini kendim tyros 3 uzerinde caldim toplamda 4-5 defa ustuste kayit sonucu olustu bu demo...
Parca fazla uzamasin diyerekten aslina cok sadik kalamadim dinleyen arkadaslarida fazla sIkmak istemedim acikcasi :)
Amacim siz gibi Tyros hakkinda genis bilgi sahibi olmayan Dostlara ufak bir fikir verebilmek umarim basarmisimdir kendi capimda...
Demolarinizida dinledim basarilarinizin devamini dilerim babanizada selamlarimi iletirsiniz, Allah bozmasin muhabbetinizi...

çok saolun selamınızı ileticem birazdan ve keşke çalsaydınız hatta benim ricam söyleyebiliyorsanız süper olurdu ve harika olmuş üst üste kayıt nasıl becerdiniz bunu neyle benim teknik bilgim yok sabahtan beri yardım istiyorum kimse ilgilemiyor pa 55 tr için set buldum kndi kullandığım sete yükledim ama kitler eksik yani ritmin hepsi yok eksik kitler editlencekmiş bişeyler dediler ama hiç bilmiyorum detaylı anlatacak ta yok deli oldum.

Tını çok güzel. Ellerinize sağlık...

Tesekkur ederim Mustafa Abi...

sanki arkada canlı orkestra var gibi.sesler ne kadar temiz.elinize sağlık ben çok begendim.

@Cem
Ust uste kayit Tyros ustunde ekstra bir cihaz yada yazilima gereksinim duymadan yapiliyo wav olarak cok yuksek kalitede kayit olanadi sagliyor...
Zippyplayer da degil demoyu bilgisayarina indirip (download) dinlersen tam ses kalitesini duyabilirsin...
Pc uzeri kayit bana hep sancili geldi O bakimdan cok rahat sen Cubase kurup kayit yapabilirsin buna benzer...

@Hakan ustam
Cok tesekkurler zaman ayirip dinlediginiz ve guzel yorumunuzu eklediginiz icin...

@Cem
Ust uste kayit Tyros ustunde ekstra bir cihaz yada yazilima gereksinim duymadan yapiliyo wav olarak cok yuksek kalitede kayit olanadi sagliyor...
Zippyplayer da degil demoyu bilgisayarina indirip (download) dinlersen tam ses kalitesini duyabilirsin...
Pc uzeri kayit bana hep sancili geldi O bakimdan cok rahat sen Cubase kurup kayit yapabilirsin buna benzer...

süpermiş valla bayıldım

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri