• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yine 8 şehidimiz var!!!yeter artık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sehitlerimize Allah tan rahmet ailelerine bassagligi diliyorum.umut ediyorum duzelir amma hic umidim yok cunku dusman icimizde ve sinsi vurup kaciyor gece dagda gunduz seninle benimle senden benden daha vatansever boyle durumdada biz irak in yarisini suriyenin yarisini kendi haritamiza da katsak degisen birsey maalesef olmaz.Allah sonumuzu hayir etsin.

Cevap: yine 8 şehidimiz var!!!yeter artık...

sizlere tek birşey soracağım:

"90 günde 70 şehit veren bir ülke,neden terörle değil de suriye ile savaşmak ister"
?????????????????????

amerika ve israile daha iyi uşaklık yapabilmek için...biz bugüne bugün BOP (büyük ortadoğu projesi) eşbaşkanı olan bir başbakanın yönetiminde olduğu bir ülkede yaşıyoruz...

bu arada yazdıklarımıza dikkat edelim,silivriyi boylarız neme lazım:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Kelimeler kifayetsiz...Yanlışlar çoğaldı...Konuşsam kesin suç kapsamına girer...Hayırlısını versin Rabbim...

M. kemalin kurduğu bu yüce vatan toprakları üzerinde konuşmak nezamandan beri suç oldu susman bazı mercilerin işine gelecektir.Bu ülkede satılmış din tüccarları olduğu sürece insanlarımız ölecek birileride çıkıp çok şükür çözecez diyecek sorun nedir neyi çözeceksin bugüne kadar neyi çözdüler ki şu teknolojide su çağda senin karakolunu basacaklar vede sen saatlerce oradaki askeri kaderine bırakacaksın ondan sonrada tabutunun önünde timsah göz yaşları dökeceksin bunların bedenleri ruhları herşeyi satılmıştır illa yeni bir savaşamı girmemiz lazım gerçekleri görmemiz birbirimize smsıkı sarılmamız için :mad:

Şehitlerimize Tanrıdan rahmet, geride kalanlarına ve tüm yurdumuza başsağlığı dilerim.

Allah ganı ganı rahmet eylesın gerıde kalanlara sabırlar versın. Durmak yok amerıkan usaklıgına devam....

Birinin çocuğu can veriyor, birininki de çürük raporu alıp gemilerle geziyor.Vay be!!!

Hakaret olmadığı sürece herkesin görüşùnü açıklamasında bi sakınca yoktur diye düşùnüyorum

Hakaret olmadığı sürece herkesin görüşùnü açıklamasında bi sakınca yoktur diye düşùnüyorum

ali senide uyarıyorum siyaset içerikli cevaplarından dolayı,siyaset yasak ne şekilde olursa olsun,her türlü sakınca vardır,şu saate kadar siyasete fazla olmamak kaydıyla izin verilmişti daha önceden bende siyaset içerikli cevaplar yazmıştım ama artık sitede siyaset çekilmiyo,siyasetin sonu gelmez,buradaki dostluğumuza zarar vermesine izin yok artık,

siyaset yasak mı :)
müzisyen adam siyaset yapamazmı kardeşim?
gocuntun ne ?
zafer 1983 uslubunu degiştir, mod olman insanlara emri vaki konuşma yetkisi vermez, milleti uyaran senden başka mod görmedim, diğer mod lar görevini yapmıyo çünkü sen iş başındasın öylemi?
sen senin gibi düşünenlerle siyaset yapıyosun özellikle siyasi parti ismini bir mod olmana ragmen çekinmeden verip onu koruma moduna giriyosun, seninle aynı konu üzerinde daha öncede tartışmıştık o zamanda aynı şekilde siyasi parti ismi kullanmışdın, madem siyaset yasak sende lütfen buna riayet et buraya siyasi parti ismi yazma, kimseyide koruma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri