• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yine 8 şehidimiz var!!!yeter artık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: yine 8 şehidimiz var!!!yeter artık...

siyaset yasak mı :)
müzisyen adam siyaset yapamazmı kardeşim?
gocuntun ne ?
zafer 1983 uslubunu degiştir, mod olman insanlara emri vaki konuşma yetkisi vermez, milleti uyaran senden başka mod görmedim, diğer mod lar görevini yapmıyo çünkü sen iş başındasın öylemi?
sen senin gibi düşünenlerle siyaset yapıyosun özellikle siyasi parti ismini bir mod olmana ragmen çekinmeden verip onu koruma moduna giriyosun, seninle aynı konu üzerinde daha öncede tartışmıştık o zamanda aynı şekilde siyasi parti ismi kullanmışdın, madem siyaset yasak sende lütfen buna riayet et buraya siyasi parti ismi yazma, kimseyide koruma

abicim siz beni anlamak istemiyorsunuz sanırım,site kurallarını okudunuzmu,hemen arkasında başka bişeyler arıyorsunuz benim yaram yok,senin gocuntun ne?
ben kimseye emri vaki konuşmuyorum sadece siyaset yasak diyorum neden zoruna gidiyor,kimi koruyacağım kimi savunacağım,hiçbir parti benim babamın partisi değildir,banane elalemin partisinden,sen ne dediğinin farkındamısın,

evet ben iş başındayım niye rahatsız oldun,sizlerde burada başka partiyi korumayın o zaman,sen kendi partini savundun saygısızlık ettimmi.kimi savunduğunda belli,

müzisyen adam burada siyaset yapamaz kardeşim,forum kurallarını ben belirlemedim admin belirledi bi sıkıntın varsa iletirsin,forum kurallarını iyi oku,bundan sonra siyaset yasak,
senin bi sorununmu var benle,daha önceden ben seni seviyeli ve olgun cevaplarınla tanıdım,bana bu şekilde cevap yazman tuhafıma gitti,
bu arada moderatör sizin gözünüzde ney anlamadım ben kendimi başbakan olarak görmüyorum rahat olun,:)

Benim partimmi? Ben hangi partiliymişim söyle bakalım? Hiç siyasi parti ismi verdimmi, insanlara niye x partisine oy verdiniz y partisine verin dedimmi? Yeri geldi başbakana hakaret ettiler, sevmeseniz bile başbakan koltugunda oturan insana bu şekilde konuşamazsınız diye çıkışdım, yeri geldi hükümeti eleştirdim, bana bu özgürlüğü devlet vermiş, sen kalkıp burda siyaset yapma diyosunya o biraz komik oluyo.
Kimi savundugun belli demişin ; kimi savunmuşum? Sehit ailelerini savundum, ülkemi savundum, kürdüyle lazıyla tüm insanlarımı savundum, bak loglardan diğer konulardaki görüşlerime ondan sonra bemim hakkımda görüş bildir, madem modsun diğer kullanıcılardan farkın olsun biraz daha araşdır .
Mod un ne oldugunu senden daha iyi bilirm sene 1995 ilk kurulan mırc sitesi aidata da 5 sene mod luk yapdım, kuralllara gelince zaten admine rahatsızlıgımı belirttim .
Sana bu şekilde cvp yazmam tuhafına gitmiş; walla benimde cok şey tuhafıma gidiyo ama önemli olan ordan geri gelmesi :)
yinede kırdıysam hakkını helal et ama dedikleriminde arkasındayım :)

Benim partimmi? Ben hangi partiliymişim söyle bakalım? Hiç siyasi parti ismi verdimmi, insanlara niye x partisine oy verdiniz y partisine verin dedimmi? Yeri geldi başbakana hakaret ettiler, sevmeseniz bile başbakan koltugunda oturan insana bu şekilde konuşamazsınız diye çıkışdım, yeri geldi hükümeti eleştirdim, bana bu özgürlüğü devlet vermiş, sen kalkıp burda siyaset yapma diyosunya o biraz komik oluyo.
Kimi savundugun belli demişin ; kimi savunmuşum? Sehit ailelerini savundum, ülkemi savundum, kürdüyle lazıyla tüm insanlarımı savundum, bak loglardan diğer konulardaki görüşlerime ondan sonra bemim hakkımda görüş bildir, madem modsun diğer kullanıcılardan farkın olsun biraz daha araşdır .
Mod un ne oldugunu senden daha iyi bilirm sene 1995 ilk kurulan mırc sitesi aidata da 5 sene mod luk yapdım, kuralllara gelince zaten admine rahatsızlıgımı belirttim .
Sana bu şekilde cvp yazmam tuhafına gitmiş; walla benimde cok şey tuhafıma gidiyo ama önemli olan ordan geri gelmesi :)
yinede kırdıysam hakkını helal et ama dedikleriminde arkasındayım :)

devletinde kuralları anayasası yasası var dışına çıkınca suç işliyorsunya hocam hemen polisler müdahale ederler,buranında bu siteninde bi kuralı var değilmi,bizde bu sitenin polisiyiz,maksatımız birlerine emri vaki konuşarak hava atmak artislik yapmak değildir birileri derken biz burada hepimiz arkadaş kardeş abi olmuşuz,maksatımız kırmak olmamıştır hiçbirzaman,

bazen yanlış anlaşılabilir veya anlayabiliriz,buradaki kurallar sitenin huzuru için huzursuzluğa müsade etmemek için vardır,

bazen fikirlerimiz ters düşebiliyor siz beni yanlış anlıyorsunuz ben sizin düşüncelerinize yanlış demiyorum düşüncelerinize saygı duyuyorum,benden büyüksünüz ve hayatsal olarak daha tecrübelisiniz,
size kızmıyorum hocam neden kızayım :)
ben sizi kırduysam siz hakkınızı helal ediniz,saygılar

özelden yazdım sana zaten :)
bu arada devletin yasaklamadığı siyaset yapma seçme ve seçilme kanunundaki yasal hakkımı bu sitedede kullanmak istiyorum :)
inanıyorumki admin kardeşimizde bu yasagı kaldıracak olamdı avp. Insan haklarına kadar gider bu konu :)

konu kilit beyler.

Facebook 'ta zaten herkes yeteri kadar siyaset yapıyor. (sitedeki üyeler de dahil)

o yüzden herkes paylaşımlarını müzik adına yapsın.

Diğer yandan yönetimi de düşünün.

Biri patavatsız birşey söyler, gözden kaçar, google'ın da robotları boş durmuyor zaten faturası adminlere kesilir.

O yüzden siyaset siyaset diye diretmenin gerçekten gerğei yok arkadaşlar...

Denildiği gibi siyasi enerjilerinizi ilgili sitelerde boşaltabilirsiniz.

Saygılar,

iyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri