• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yine piyasada Olmuyan Korg pa 600qt&pa800 Timur 2014 .Set Düzenli 10 numara Dene gör.

Cevap: Re: Yine piyasada Olmuyan Korg pa 600qt&pa800 Timur 2014 .Set Düzenli 10 numar

kardeşim setini yükledim inçeledim yani analmıyorum harkezin duygusu farklıdır tabi ama ben böyle bir duyguya anaklm veremiyorum paylaştığın sette inan bana hiç birşey yok yanlış anlama lütfen kardeşim yani boşuna yüklüyoruz bu setleri bu forumdan hemen henmen bütün setlei indirdim yok kardeşim tabi emeğe saygı kesinlikle kızdığım taraf şu yok bu set harika yok bu set piyasada yok öyle böyle diyorsunuz seti yüklüyoruz yenim ediyorum gülüyorum yaa kendi kendime bu settlerle bu insanalr nasıl proğram yapıyorlar anlamıyorum

yaa kardeşim denedim lütfen yaa yapmayın hiç bir şey uyok setinde dene gör ne denicem yaa sizin gibliler yüzünden aleti kastık ya yeter yaaa yükle sil yükle sil bune yaa ayıptır kardeşim dalgamı geçiyorsunuz
bazen ağzı olan konuşuyor... gerçekten müzikten anlamıyorsan iyi müzisyenmiş gibi sıradan bi seti öve öve okuz edip durmayın kardeşim.... çok sıradan bi, set.............

Cevap: Yine piyasada Olmuyan Korg pa 600qt&pa800 Timur 2014 .Set Düzenli 10 numara De

tesekkurler

Cevap: Yine piyasada Olmuyan Korg pa 600qt&pa800 Timur 2014 .Set Düzenli 10 numara De

Bence tam tersi olmalı..keşke hiç bir kimse; hiç bir orga set yapmasada, piyasada beleş ve paralı setler olmamış olsada...o zaman müzisyen ile çalgıcının ( müzikten anlamayan ) farkı belli olmuş olur du diyorum...

Dolayı ile herkes uğraşıp emek harcadığı kadar güzellikte set yapabilirdi VE o yaptığı seti kadar da güzel müzik yapabilirdi... müzik yapabilirdi.......... ve dolayısıile de gerçek müzisyenle, müzisyenim diye geçinenlerin farkıda çok bariz belli olurdu..... ... ritim yazmasını bilmeyen insanlarda müzisyenim diyorlar ya ona yanıyorum... neymiş müzisyen müzisyene yardımcı olmalıymış... ritim yazmasını bilmeyene bizde müzisyen demezler ve kimse bırak yardım etmeyi kendine muhattap bile almaz....o zaman müzisyenim diye geçinemnler ile müzisyenin farkını herkes görür iyi müzisyenler iyi işlere koftilerde kofti işlere giderdi...

Ritm yazmayı bilmeyenler müzisyen değildir mantığınız nekadar kaliteli müzisyen olduğunuzu gösteriyor.Bende ritm yazmayı bilmiyorum elektronik herkesin becerebileceği bir şey değildir he darbuka elime versinler öttürürüm ama bunu sanala dökemiyosam ben müzisyen değilim anlamına gelmez,tek bildiğim sizden iyi müzisyenim..

güzel kardesim emegine saglik
sadece global i eksik brakmissin onun icin dir heralde bazi orgcu arkadaslar trip atmis istersen yeniden güncelle (GLOBAL , MULTISMP , PAD , PCM, PERFORM, SONGBOOK , SOUND, STYLE hepsini isaretle)

teşekür ustad

arkadaşlar iyi müzisyen ritim yazan müzisyenmidir. Lütfen bu konuyu iyice düşünelim.Ritim yazmak için gerçekten çok zamanın olması gerekiyor.Buda herkes için mümküm olmuyor.Bu işe emek harcayan bütün arkadaşlara teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

teşekürlerrrrrrrr

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri