• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

youtubee ye giremiyorum.yardımmm

• Konbuyu başlatan akor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 1K

akor

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
elektro ve klasik gitar
bir süredir youtubee ye giremiyorum arkadaşlar,herhalde gene yasakçı zihniyet ortaya çıkıp keyfi olarak kapattı.ya böyle rezil şey olmaz yaa.işi bilen gene giriyor neticede.demoları dinleyemiyorum bir türlü.ben de delmeye karar verdim yasağı.bilen arkadaş yolunu burda öğretirse sevinirim.bu yaştan sonra da insanı delirtiyorlar mubarek.saygılar....

Cevap: youtubee ye giremiyorum.yardımmm

DNS ayarlarını değiştir akor.sitede resimli anlattık.oradan yapabilirsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ben girebiliyorum hiç bir sorun yaşamadan. eğer dns ayarlarını değiştiremezseniz ktunnel, vtunnel gibi siteler üzerinden doğrudan girebilirsiniz.

Bilgisayarım+ağ bağlantılarım+ağ bağlantıları sembolünü sağ tıkla+özellikler+açılan pencerede 4.sırada TCP/IP iletişim kuralları çift tıkla+dns otomatik ayarla yerine alttakini tıkla hemen altındaki denese satırına 4.2.2.1 alttakine 4.2.2.5 yaz tamam.tarayıcıyı yeniden başlat

çok sağolun çocuklar.ilk işim benim çocuklar geldiğinde bu işi hallettirecem.saygılar....

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri