• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

^^yunus-53 demoları^^

Yeni duetler Bekliyoruz.Tesekkurler

basarilarinin devamini dileriz ustat .tesekkurler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
süper olmuş yunus kardeş.sesin çok ii.dinlerken yormuyor.güzel okumuşsun.başarılarının devamını dilerim.saygılar....

süper olmuş yunus kardeş.sesin çok ii.dinlerken yormuyor.güzel okumuşsun.başarılarının devamını dilerim.saygılar....

teşekkür ederim güzel cümleler için abim ...:)gözükmüyorsunuz pek bu aralar .?:(

emekleriniz için tşk ler sn yunus başarıların devamı ile saygılar

pa60 ı sattıktan sonra yamaha motosiklet aldım.onu yaza hazırlıyorum.ama 20 gün dayanabildim.hemen sitemizden bir arkadaştan g-600 aldım. önümüzdeki salı dtl servisinden randevu aldım.cihaza güzel bir çekap yaptıracam.yani bu yüzden bir süredir kafam karışıktı.orgu alınca tekrar neşemi buldum.yunuscum sesine hayran kaldım.çünkü rizelisin ama şarkıda karadeniz aksamın hiç yok.çok güzel istanbul aksanıyla söylüyorsun.çok şaşırdım ve seni takdir ettim.başarılarının devamını yürekten dilerim.saygılarımla.......

pa60 ı sattıktan sonra yamaha motosiklet aldım.onu yaza hazırlıyorum.ama 20 gün dayanabildim.hemen sitemizden bir arkadaştan g-600 aldım. önümüzdeki salı dtl servisinden randevu aldım.cihaza güzel bir çekap yaptıracam.yani bu yüzden bir süredir kafam karışıktı.orgu alınca tekrar neşemi buldum.yunuscum sesine hayran kaldım.çünkü rizelisin ama şarkıda karadeniz aksamın hiç yok.çok güzel istanbul aksanıyla söylüyorsun.çok şaşırdım ve seni takdir ettim.başarılarının devamını yürekten dilerim.saygılarımla.......

tekrar g 600 aldın demek... valla hiç olmayınca çok kötü... iyi yaptın abi...aksam konusunda haklısın abi... ben hernekadar karadenizli olsamda şu andada ordada yaşasamda, istanbul bakırköy çocuğuyuz... 20 yıl o bölgede yaşadım en az onyıl avrupada yaşadım tüm çocukluğum gençliğim hep karadeniz dışında geçti ama şimdi anne baba vefat edince mecburen topraklarımıza sahıp çıkma adına buraya yerleştik ... allaha şükür buralarda çok gelişti son yıllarda ...artık heryer aynı olmaya başladı türkiyede... bu çok hoş bence ...sağol abi ...bu sayede bende kendimi biraz anlatmış oldum sizlere sağolasın.

dip sesi temizlemen icin yardimci olabilirim yunus kardesim ozelden don bana ;)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri