• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

^^yunus-53 demoları^^

Çok hoş çalışmalar.Ağzınıza,elinize sağlık.Bir de bu çalışmaların hepsini de ilk sayfaya koysanız çok daha iyi olur.Eklendikçe diğerleri kaybolmaz.Hepsi bir arada olur.

öneriniz için teşekkür ederim kardeşim ..beğenmenizede sevindim ayrıca..:)

Yunus Hocam Keşanlı Mustafa abimin dediği gibi ilk sayfada olsaydı daha iyi olurdu arada bazıları gözden kaçabilir..Hocam TSM gırtlağıda varmış sizde :) ..Sevdiğim bir parçayı aynı güzellikte okumuşsunuz .."Akşam Oldu Hüzünlendim" açık büfe varmıdır ki bu saatte:D

Emeklerine sağlık ...

Yunus Hocam Keşanlı Mustafa abimin dediği gibi ilk sayfada olsaydı daha iyi olurdu arada bazıları gözden kaçabilir..Hocam TSM gırtlağıda varmış sizde :) ..Sevdiğim bir parçayı aynı güzellikte okumuşsunuz .."Akşam Oldu Hüzünlendim" açık büfe varmıdır ki bu saatte:D

Emeklerine sağlık ...

evet ilk sayfada olmallarını bende çok istemiştim ama bu pek mümkün olmadı zaten bi kaçgün sonra sitemizde mp3 şeklindede paylaşım yapılabileceği için o zamana kadar idare şart oldu artık... sanat müziği gırtlağına gelincede o gırtlağın bende ne şeki,lde nasıl geliştiğini n inanın ben hiç farkında bile değildim... şimdi sizler burada belirtince fark etmeye başladım ...ve sanat müziklerini çok rahat bir şekilde okuduğumu farkettim... evet haklısınız ilginiz için teşekkür ederim çok sağolun işte paylaşımlarımızında güzelliği bu bakın neler çıkıyor ortaya işte olay bu ...sağlıcakla kalın dostum:).bu arad bu akşam çok iyi akşamdır aman hocam dıkkat edin:D:D

evet ilk sayfada olmallarını bende çok istemiştim ama bu pek mümkün olmadı zaten bi kaçgün sonra sitemizde mp3 şeklindede paylaşım yapılabileceği için o zamana kadar idare şart oldu artık... sanat müziği gırtlağına gelincede o gırtlağın bende ne şeki,lde nasıl geliştiğini n inanın ben hiç farkında bile değildim... şimdi sizler burada belirtince fark etmeye başladım ...ve sanat müziklerini çok rahat bir şekilde okuduğumu farkettim... evet haklısınız ilginiz için teşekkür ederim çok sağolun işte paylaşımlarımızında güzelliği bu bakın neler çıkıyor ortaya işte olay bu ...sağlıcakla kalın dostum:).bu arad bu akşam çok iyi akşamdır aman hocam dıkkat edin:D:D
Hocam bizimki laf ola beri gele..Valla sanırım 4 sene oldu damla görmedi;)..İnşallah da görmeyecek...

Hocam bizimki laf ola beri gele..Valla sanırım 4 sene oldu damla görmedi;)..İnşallah da görmeyecek...

bu akşam duyduğuma çok sevindiğim en güzel söz.;);)!allah razı olsun güzel gecemizin yüzü suyu hürmetine rabbim günahlarımızı affeylesin...:) cumamız mübarek olsun...:) kardeşim inan çok sevindim bende 10 sene oldu birakalı ...:)
hep günahından kaçtım sonunda kurtuldum ...:):)helal olsun sanada inan çok çok sevindim.:):)

yunus abicim,bu konuyu daha yeni görüyorum.neler yapmısn..!çok tebrik ederim.en kısa zamanda seninle bi düet yapmak şeref verecektir.:)
saygılar

yunus abicim,bu konuyu daha yeni görüyorum.neler yapmısn..!çok tebrik ederim.en kısa zamanda seninle bi düet yapmak şeref verecektir.:)
saygılar

inşallah tarık kardeşim ...nedemek... ben herzaman hazırım sevgili kardeşim... inşallah .bende çok isterim senle düet yapmak.:)ayrıcada kim istemezki?

estafurllah hocam:)asıl senle düet yapmak büyük onur.ozaman ortak bi parça seçip en kısa zamanda gerçekleştirelim bunu hocam...)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri