• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yüreğimiz yanıyor, ocaklar yanıyor :(( Allah şehitlerin ailelerine sabır versin,

kadirbey1985

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland GW-8
Sabaha karşı 26 vatan evladını şehit verdik.Aileleri,yakınları,arkadaşları şu anda büyük bir acı içerisinde.Kolay değil gözünden sakınıp büyütüyorsun,hastalanınca yanından bile ayrılmıyorsun,okula gönderince içini ayrılık acısı kaplıyor kısa sürelik bile olsa ve evladın büyüyüp Askerlik çağına geliyor ve peygamber ocağına gidiyor. Annenin babanın kardeşin gözünden sakındığı evladımıza hain bir kurşun hain bir mayın hain bir roket kıyıyor hem de kanlı hain eller tarafından. Ben kendim adıma şehit kardeşlerimizin ailelerine baş sağlığı diliyorum.Biliyorum ki o şehitlerimiz peygamber efendimize komşu oldular,biliyorum ki onlar kahramanca ateş hattında savaştılar.Bizim için,Edirne için Konya için Trabzon Kocaeli Hakkari Antalya ve nice Türkiye'nin şehirleri için kahramanca o ateşe atıldılar.

Tüm Türkiye'nin başı sağ olsun...

Ekli dosyalar

• asker.jpg
    asker.jpg
    34.5 KB · Görülen: 138
Cevap: Yüreğimiz yanıyor, ocaklar yanıyor :(( Allah şehitlerin ailelerine sabır versi

Hepimizin başı sağolsun..
Ama artık yeter..Arkadaşlar başımız sağolsun deyip yarın hiç birşey olmamış gibi hayatımıza devam etmeyelim..
kaç gencimiz öldü? kaç sivilimiz? askerimiz? polisimiz? çoluğumuz çocuğumuz?
Yeter..artık vah vah deyip oturma zamanı değil..
Her ortamda konuşalım, organize olalım..Türk bayrağımızı alalım ve birilerine "askerlik nasıl ki yan gelip yatma yeri değil, o makamlarda değil" diyelim..
Gene ucuz başımız sağolsun, lanetliyoruz, devletimiz peşini bırakmayacak ecek acak cümleleri ile bu kez savdırmayalım..
Hadiyin ya.. yeter artık yaa.. bu kadar mı sessiz olduk, suskun olduk, susturulduk? silkelenin arkadaşlar..
Daha nereye kadar? 26 gencimizin ruhu hepimizin üzerindedir......

Cevap: Yüreğimiz yanıyor, ocaklar yanıyor :(( Allah şehitlerin ailelerine sabır versi

Toplum olarak duyarsız bir toplumuz. Her zaman aynı şeyler söyleniyor malesef ama icraate gelince sonuç sıfır. 26 tane ocak yanıyor şu anda ne demek ya 26 tane!!! Kimsenin beğenmediği israil iki askeri için lübnanı yıkıyor ama biz 26 askerimizi bir gecede kaybediyoruz. Meclise girmek isteyen şehit ailelerinin elinden bayrağın nasıl alındığını da gördük, şehit ailelerine sokak ortasında nasıl müdahale edildiğini de gördük :( ;( biz millet olarak kenetlenmeliyiz,tek bir güç olmalıyız.

çok acıklı bir durum artık konuşmaktan utanıyorum veya konuşacak bir şey kalmadığından dolayıda olabilir resmen kendimden tiksiniyorum artık

öncelikle kadirbeye tesekkurlerımı sunuyorum konuyu actığı ıcın. Allahtan sehitlerımıze rahmet kederlı aılelerınede sabır dılıyorum...

Ben gece saat 01.30 da gaezeteoku com dan olayı okumuştum Hakkari valisi saldırının olduğunu doğrulamış ve şehidimiz yok demişti. Bir oh çekerek yattım. Sabah saat 07 te gene internete girerek olayı dekrar dan okuduğumda Aman allahım dedim donup kaldım. Böyle bir zalimlik olamaz, böyle bir kin, nefret olamaz herşeyden evvel bunu yapan insan olamaz. yazık yazık yazık......

100 kişi kadar bir grup 8 ayrı noktadan saldırmış daha bu güne kadar böyle koordineli saldırı görülmemiştir. Gerçekten artık ne dense bilemiyorum. Mekanları cennet olsun Saygılarımla,

.
Alçakca ve Kalleşçe yapılan saldırıya LANET OLSUN...
Başka ülkeler tarafından desteklenmese bu kadar koordineli bir saldırı yapamazlar.
Bu karaktersizlere insanlıktan çıkmışlara söylenecek hiç bir söz yok.

Şehitlerimize ALLAH'tan rahmet kederli ailelerine de sabırlar diliyorum.

Kardeslerim sagolun Allah razi olsun,Kadir kardesimiz bu konuyu acmis. Kardeslerimize Cenabi Haktan rahmet diliyoruz,ailelerine sabir diliyorum.
Terore lanet ediyoruz,artik yeter diyoruz Kurt kardeslerimizinde bu caniye lanet okumada yanimiz da olduklarini umit ediyorum. Cunku biz kardesiz Vatani kimin bolmek boldurmek istedigini artik cocuklar bile biliyor. Biz kardesiz herkes boyle bile,Saygilar

mikrobu vucuttan artık atmak lazım, tüm vücudu sardı, artık başka çaresi yok bu işin geri dönüşü yok artık sabır kalmadı

ailelerinin sevenlerinin başları sağolsun allahtan rahmet dilerim inşaallah bu hain terör daha fazla can yanmadan son bulur :(

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri