• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yurt dısından alınan pa 300

bycerkezoglu

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Merhabalar saygıdeger muzısyen kardeslerım abılerım . Söyle bır sorum olucak Yurtdısından alınan Korg pa 300 Cıhazlarına Turk rıtımlerı Seslerı vs atılması mumkunmudur ? :confused:

Cevap: Yurt dısından alınan pa 300

Can elektronikle bir görüşün derim...Teknik servisten detaylı bilgi verebilirler

tıkla

Mümkün değildir...

kesin olarak bilmiyorum fakat bence mümkündür icindeki kart la ilgilidir sanirim cünkü korg sitesinde herhangi bir korg pa300 modelin baska bie modeli olduguna raslamadim

dedigim gibi ce setle ilgili bir konudur yoksa korg pa300 2 model cikmadi sadece 1 modeli cikti

detayli bilgileri cüney beyden alabilirsiniz veyada korg a mail cekebilirsiniz

saygilarimla

Orda bir yanlislik var korg dunyanin her yerinde korg korgdur,korgun avrupada olmayan tek modeli pa500tr dir,onu harici hep aynidir,o zaman benim pa600qt nasil calisiyor ya?ben bu siteden indirdigim seti yukledim hic bir sorun veya farklilik cikmadi,bence Cuneyt hocam kendi convert ettigi veya yazdigi seti kullandirmak istiyor olabilir cunku daha pa300 setini pek duymadim......

Ilgınız ve cevaplarınız ıcın tesekkur ederım :) benım sorunum su almanyadan aldıgım cıhazın ıcerısıne arkadasımızında dedıgı gıbı c e set harıcı bır set ındırıp yukleyebılırmıyım . yada ıcerısınde bulunan fabrıka ayarlarındakı sesler vs ısıme yararmı . NOT : ilk kez Org sahıbıyım ve Calmasını dahi bilmiyorum :)

sanirim korg modelerinin cesitli sampel olmayan yazilmis ritimleri hafizasina alip kulanabilirsin

ama madem almanyadasiniz neden korg pa300 aldiniz oysa pa600 990 euro hata musik storede 4 hafta geri verme hakinizda vardi ve paketen cikartilmis geri verlimis yani olanlarda 890 euro ya satiliyor

saygilarimla