• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yurt Dısından Org getirme

Bekir Aktas

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa900 ve Kanun
Arkadaşlar bu yaz almanyaya cıkıyorum ordan org getirmek istiyorum fiyat farkı olur mu mesela (korg pa 800 )

Cevap: Yurt Dısından Org getirme

orada daha pahalı olduğunu biliyorum

ben siteden bir arkadaştan pa80 alacaktım 800 euro ya.kargoya verecekti ama biraz araştırınca gümrük masraflarıyla burdaki fiyatını buluyor oyüzden vazgeçtim..

sakinha diyelimki ucuz aldin 2 gün sonra bozuldu geri kalani sen düsün .saygilarimla

aynen bende bi ara oyle sanmıştım ama değilmiş fiyat aynı.

frden slmar arkadaslar almanyayi bilmem ama gecen benim arkadas muzik magazasi var 450 euroya zor sattti pa 80 nasil 800 euroymus anlamadim ben yegenime psr9000 goturdum kayseriye indim hava limaninda kimse ne gumruk ne bise sordu korg pa 800 burda 1600 euro sifiri 1300 euro asa yukari 2 eller arkadas almanyada gecen yil pax1 proyu 1200 euroya aldi olurmu pa 80 800 euro zaten 80 senelik alet fiyati yuksek solemisler size frden 2600 euro pax2 sifir frde

alamanyada çok ucuzmuş ama tanıdın olcak işte..
diyelim türkiyedeki 1.milyarlık orgu 400,500 alırsın heralde.
ama alıp gelen adamda kerını koyar gene nere baksan 800,900 bulur.
adam çok karını koymasa 500 alsa 650,700 bence iyi fiyat.tanıdın olsa
orda çalışan mesela olur mesela ..

birisi elden getirirse olabilir..yurtdışında akrabalarınız varsa yaz tatiline gelirken getirebilirler mesela..

amaan onlara uğraşana kadar havale yapcan parayı ona vercen yok kargo parası yok geçerken belki sorun çıkarır lar gümrük sonra bi arızalansa etse garanti yok olsa bile almanyayamı göndercen göndersen ne zaman gidip gelcek bir sürü iş atalarımız ne demiş MAL HER ZAMAN AYAĞINDA UCUZDUR onun için bu tür şeylere gerek yok bence

Ben PSR A1000 klavyemi omuzuma taktim Kanadaya getirdim kimse birsey sormadi. Donerken de cok rahat gelirim kimse bir sey diyemezki. Sorsalarda tek cevap : Muzisyenim
Almanyada fiyatlar nedir bilmiyorum ama giris cikislarda sorun olmaz.