• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yurtiçi kargoya dikkat!!...

Cevap: Yurtiçi kargoya dikkat!!...

yurt içi kargoda sorun çok evet.

Bunları sebebini söyleyim size her ay adam değişiminden dolayı yaşanan olaylarr....eşim avon satıyor her ay adres soruyorlar ve her ay değişik kilşiler geliyorr.. O kadar..arkadaşımında sorunu kesin kez o durr..

Ucuz mal alacak kadar zengin degilim demis adam. Sirketlerine ne kadar prestij kaybettirdiklerinin farkinda olsalar 3 kurus az para verecez diye surekli adam degistirmezlerdi.

bencede en garanti ptt kargo kapıda ödeme 2 gün geç gidiyo ama temiz iş

gecmis olsun üzücü bir olay aslinda...

sene 2012 hersey bilgisayr üzerine gidiyor teknik cok mükemel hersey 4 4 lük ama yinede sorun yasiyorsunuz

saygilarimla

en iyisi mng

:):) kargoyu heyecanla beklerken saatler hafta oluyor gökhan kardeş olur arada sırada onlarda insan onlarda hata yapabiliyor belkide kapıyı çaldıklarında sen org çalıyordun :) duymadın vs. ben kargolarımı herzaman şubeden alırım ev işi sakat adamlar fazla ilgilenmiyor gezdiriyor şubeye atıyor.

katılıyorum. Geçen hafta birşey aldım sırf denemek için mng ile gönderdim. Adamlar arıyor, beyefendi geldik evde yoksunuz, ne yapalım vs. gibi olurunu bulmaya çalışıyor. Şubesine gidip aldım ben de. Şubeler y.içi kargo gibi izbe köhne pis değil. Çalışanlar tamam çok güler yüzlü değil ama en azından saygılı.