• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

zikir style

Cevap: zikir style

1 ritime 40 tl dedi arkadaş ben sordum, bu arada elinde ilahi zikir ritimi olupta ve bukadar bu tarz ritim arayanları farkedipte paylaşmayanlara yazıklar olsun

1 ritime 40 tl dedi arkadaş ben sordum, bu arada elinde ilahi zikir ritimi olupta ve bukadar bu tarz ritim arayanları farkedipte paylaşmayanlara yazıklar olsun

evet 1 ritim 40TL, isterseniz aranızda toplayıp da verebilirsiniz :)

cüss..
yapacak ne varsa 40 liralik emek hakki mi kar payi mi

arkadaşlar bana da çok gerekiyor zikirli ritim... yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar sakın 40 liraya yaptırmayın istanbulda set yazıyorlar 40 liraya istediğiniz tarz tuzlada falan

pa50 için ,ben hayalini bile kurmayayım değilmi arkadaşlar.çünkü bu zikir sesleri pa50 yüklenemiyor bildiğim kadarıyla.bide bence serbest piyasa hani yapın hadi bir ritim deseler %99 u yapamaz.bence yetenek meselesi..üstüne gitmeyin.selamlar herkese

KARDEŞ YAZDIĞIN RİTM İ BURDAN DİNLEME İMKANI VARSA PAYLAŞIRMISIN ,İNDİRME LİNKİ OLMADAN OLMUYOIRMU BU OLAY,ÜCRETİNİ VERELİMDEN NEYE PARA VERDİĞİMİZİ BİLMEK İSTERİZ.40 LİRAYA BEN ALIRIM,BURADANDA V2 CİLERE ÜCRETSİZ DAĞITIRIM,SEN V2 İÇİN YAZARMISIN GÜZEL Bİ RİTM. iletişim