• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Zurnacılar buraya , zurnaya yenı basladım

sazcihalim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
SLM HERKESE BEN FRANSADAN ZURNA SERKAN , ARKADASLAR BEN GECEN HAFTA ZURNA ALDIM CALMAYI COK ISTIYORUM HEVESLIYIM YANI , simdiye kadar pipetle caldim yani suyun icinde fakat zurnada caldigim zaman burnumdan nefes alinca detone oluyor bazende duruyor acaba bunu nasil gelistirebilirim ?

Cevap: Zurnacılar buraya , zurnaya yenı basladım

slm kardesim
bak burdan öyrenebilirsin...hadi kolay gelsin

Bu fransızlar zurnaya yabancı topluluk gürültü yapıyor diye sınır dışı falan etmesinler seni :) Arkadaşım seni az çok forumdan tanıyorum kafana taktığın zaman sora sora yapan bir insansın bunuda yapacağına inancım var...Saygılarımla

Sevgili arkadaşım bu arada bu sitede zurnacı bulamayabilirsin çünkü ağırlıklı olarak piyanist arkadaşların olduğu bir yerdir burası..Saygılarımla

oncelikle cok sagolun cevaplar icin arkadaslar simdi caliyorum yani zorluk biraz nefes uzerinde calismam lazim artik yavas yavas ogrenmeye baslicam , zurnacilar varsa bu forumda lutfen cevaplayin :)