• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

17/10/2012 EMO 12 adet yeni ve 3 adet EMO tarafından editlenmiş ritim

Roland Türkiye

vip
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland
Değerli BK-5 OR Kullanıcıları, Yeni hazırlamış olduğumuz,2-4-Dugun-2-EMO/2-4-PoP-EMO/ 2Telli-EMO/3-4-TSM-EMO/ 4-4-OR-3-EMO/7-8-TRKU-EMO/9-8-THM-EMO/Bengi-EMO/Cokertme-EMO/Payduşka-EMO/Rumba-TR-EMO/Vahde-Soft-EMO ve editlenmiş(2-4Davul-EMO/Giresun-EMO/Halebi-EMO)ritimlerimizi BK-5 OR özel web sitesinden indirebilirsiniz.Yeni yüklenecek ritimlerimiz için sayfamızın "Ritimler" bölümünü kontrol etmeyi unutmayınız.Ritimlere ulaşabileceğiniz link i aşağıdaki şekilde bilgilerinize sunarız.

Cevap: 17/10/2012 EMO 12 adet yeni ve 3 adet EMO tarafından editlenmiş ritim

roland turkiye ve emo ustada tesekkurler. saglam paket olmus.bk 5 kullanicilarina faydali olacaktir

evet basta kizmistim roland tr ye ama arkadaslar adamlar sonsuz destek veriyorlar

bende bk5 yok ama bende roland tr ye tesekürler ediyorum desteklerinden dolayi.
arkadaslar asil mecbur diler roland tr ritimler yolamaya adamlara helal olsun sözlerinde duruyorlar bu gibi ritimler asil ücret karsiliginda satiliyor bunuda dikate almanizi sunarim

tekrardan tesekürler roland tr

saygilarimla

bilgilendirme için teşekkürler,alet yavaş yavaş istediğimiz yere geliyor

Roland Farkı Alet Bomba Oluyor Yeminle.

söze gerek yok emeklerine saglik helal diyorum bu kisa bir sure icersinde oldu bunlar buyuk basari yalniz degilmisiz demekki :) rtimler cok saglam olmus yok yok oldu sanirim :) bk or emek veren rtim yazan abilerim arkadaslarim hepinize saygilar ....

bir roland sevdalısı olarak bu gelişme beni memnun etti bu kadarını tahmin etmiyordum ZUHAL MÜZİK i bu başarısından dolayı kutluyorum sanırım bu türkiyede bir ilk oluyor

Roland BK-5 ile gerçekten sahnelere dönecek sanırım.Emo,serkan,ömer,mürhen gibi üstadlarımız bu cihazın arkasında olduğu sürece ortaya çok daha mükemmel işler çıkacak gibi...Roland tr başata olmak kaydıyla hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum..Destekleriniz her daim olsun inşallah..

teşekkür ederim

Ayda 5 ritim sözü verdiler daha fazlasını yaptılar. Teşekkürler.
Bana göre şuan orgda olması gereken ve olmayan tek eksik ritim Bayon2-4(alkışlı 3ve 4 varyasyonları halay olan)
Orgda bayon ritimleri var fakat antep adana hatay yöresine uygun olsa daha iyi olur. Saygılar...