• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

Cevap: 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

Lider yok Lider

bu özel günümüzde yorum yapan bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

Günes balcıkla sıvanmaz........
Bayramımız kutlu olsun...

İnsan gibi özgürce yaşamamız için büyük çabalar göstermiş Atatürk'ümüzü unutturmak, kötülemek, silmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Çünkü O, hacının hocanın değil gerçek dinin, bireysel inancın ve aklın galip gelmesi için çalışmıştı. Nur içinde yatsın..

fft16_mf47931.Jpeg

fft17_mf47932.Jpeg

Benim kızımı bu hale sokup Gençlik Bayramı adı altında stipriz yaptıracak olan Öğretmenin, ben yedi sülalesine hatta anasına bu kıyafeti giydirir karşımda oynatırım. Bunun açıklaması olamaz. Böyle bir bayram kutlanmaz...

Lise zamanlarında istiklal marşı törenlerinden kaçanlar bugün Cumhuriyetci olmuşlar vatan kurtarıyorlar.

Hala tören havasında kutlamak isteyen varsa, ya baldır bacak meraklısıdır. Ya da kızı ve bacısı yoktur.

Bence ahlak , namus baldır bacakta değil beyindedir.

Saygılarımla

Bence gençlik bayramı olması gereken şey, mini etekte, Amerikan ponpon kızlarından alıntı danslarda değil, Gönüllerde kutlanmalıdır.

Sen 15-16 yaşındaki kızı bu şekilde teşhir edersen, bunun hiç bir mantıklı açıklaması olamaz.

Saygılar...

Yıkın Heykellerimi

Ey milletim
Ben Mustafa Kemal'im
Cagin gerisinde kaldiysa düsüncelerim
Hala en hakiki mürsit degilse ilim
Kurusun damagim dilim
Özür dilerim

Unutun tüm dediklerimi
Yikin diktiginiz heykellerimi

Özgürlük hala
En yüce deger
Degilse eger
Prangali kalsin diyorsaniz köleler

Unutun tüm dediklerimi

Yoksa cagdas medeniyetin bir anlami
Ortacaga tasimak istiyorsaniz zamani
Bas taci edebiliyorsaniz
Sanatin icine tüküren adami

Unutun tüm dediklerimi

Yetmediyse acisi siddetin savasin
Anlami kalmadiysa
Yurtta sulh dünyada barisin
Eger varsa ödülü silahlanmayla yarisin

Unutun tüm dediklerimi

Özlediyseniz fesi peceyi
Aydinliga yegliyorsaniz kara geceyi
Hala medet umuyorsaniz
Sihtan seyhten dervisten
Sifa buluyorsaniz
Muskadan üfürükcüden

Unutun tüm dediklerimi

Esit olmasin diyorsaniz kadinla erkek
Karacarsafa girsin diyorsaniz
Yobazin gazabindan ürkerek
Diyorsaniz ki okumasin
Kadinimiz kizimiz
Budur bizim alin yazimiz

Unutun tüm dediklerimi

Fazla geldiyse size
Hürriyet cumhuriyet
Özlemini cekiyorsaniz
Saltanatin sultanin
Hala önemini anlayamadiysaniz
Millet olmanin
Kul olun
Ümmet kalin
Fetvasini bekleyin sayhül islamin
Unutun tüm dediklerimi
RAHAT BIRAKIN BENI

Süleyman Apaydın

Moderatör tarafında düzenlendi:

atatürkün devrimlerine karşı şu anda karşı devrim yapılıyor.bazı sözde kendini bi b..k sananlar ise buna çanak tutuyor...en nefret ettiğim şey gerici zihniyettir..her fırsat müslüman olmayana gavur derler ama gavurun icat ettiği arabayı elektiriği ampulü cep telefonunu ve yine gavurun icat ettiği teknik malzemelerle kalp ameliyatı veye tedavi olurlar..şimdi soruyorum bunca insan oğlu için icat edenlermi gavur,yoksa onlara gavur diyenmi gavur...memleket yobaz dolmuş,cahil dolmuş,hain dolmuş...yazacağım çok şey var aslında ve oraları noktalama ile dolduruyorum anlayın .......................................................................
bu vesile ile başta yüce atamız ve silah arkadaşları yad eder atatürkü anma ve gençlik bayramını kutlarım(gerçi gençlikte kalmadı çoğu dönek çıktı)

her fırsat müslüman olmayana gavur derler ama gavurun icat ettiği arabayı elektiriği ampulü cep telefonunu ve yine gavurun icat ettiği teknik malzemelerle kalp ameliyatı veye tedavi olurlar.

Müslüman olmayan Gavurdur. Doğrudur.
Ama bir müslüman, Gavur bir kimsenin ürettiği bir ürünü helal ise kullanabilir.
Bir icadını kullanabilir. Buna Allah bile bir şey demezken kimse bir şey diyemez.

Senin o özendiğin ,savunduğun gavurların derin güçleri bizleri kendi halimize bıraksaydı,
bizde yapmasını bilirdik arabayı, cep telefonunu.
Nitekim dünyada ilkleri ve çok sağlam icatlar yapan ASELSAN mühendislerimizin ardı ardına sır ölümleri
bunun açıklamasıdır.

Gelelim gavurlardan ne almamamız gerektiğine, gavurun, kılık kıyafetini, aile yaşantısını, bayramını, ahlaksızlığını bir millet kendisine adet edinirse bu çok kötü bir şey olur. Avrupalı dediğin adam Taharet almayı bilmeyen bir toplumdur. Yobaz gerici dediğiniz müslümanlar ilm alanlarında çığır açarlarken, onlar kilisenin emriyle bilim adamlarını idam ediyorlardı. :)

Kılık kıyafet demişken,
Şu kıyafet benim atamın kıyafetidir.
osmanlı-delikanlısı_183299.jpg

Sırf muasır medeniyet diye saçma sapan bir şey yüzünden. (şimdi bize bir taraflarıyla gülüyorlar)
Bu kıyafeti giydirmemek için İstiklal Mahkemelerinde kaç babayiğit asıldı.