• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

Cevap: 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

Atam, izindeyiz!

Müslüman olmayan Gavurdur. Doğrudur.
Ama bir müslüman, Gavur bir kimsenin ürettiği bir ürünü helal ise kullanabilir.
Bir icadını kullanabilir. Buna Allah bile bir şey demezken kimse bir şey diyemez.

Senin o özendiğin ,savunduğun gavurların derin güçleri bizleri kendi halimize bıraksaydı,
bizde yapmasını bilirdik arabayı, cep telefonunu.
Nitekim dünyada ilkleri ve çok sağlam icatlar yapan ASELSAN mühendislerimizin ardı ardına sır ölümleri
bunun açıklamasıdır.

Gelelim gavurlardan ne almamamız gerektiğine, gavurun, kılık kıyafetini, aile yaşantısını, bayramını, ahlaksızlığını bir millet kendisine adet edinirse bu çok kötü bir şey olur. Avrupalı dediğin adam Taharet almayı bilmeyen bir toplumdur. Yobaz gerici dediğiniz müslümanlar ilm alanlarında çığır açarlarken, onlar kilisenin emriyle bilim adamlarını idam ediyorlardı. :)

Kılık kıyafet demişken,
Şu kıyafet benim atamın kıyafetidir.
osmanlı-delikanlısı_183299.jpg

Sırf muasır medeniyet diye saçma sapan bir şey yüzünden. (şimdi bize bir taraflarıyla gülüyorlar)
Bu kıyafeti giydirmemek için İstiklal Mahkemelerinde kaç babayiğit asıldı.

bu konu 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlaması için açılmıştır.benim konumda bu şekilde bilinçsiz saldırgan gerici konuşmalara yer yoktur.özellikle bu konu içerisinde.:(fikirlerinizi dini sitelerde paylaşın vede destek alın.söylenecek çok şey var fakat burası yeri değil.biz sizin fadimelerinizle ilgili konuşuyormuyuz.hayır.sizde biraz saygılı olun lütfen.

bu konu 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlaması için açılmıştır.benim konumda bu şekilde bilinçsiz saldırgan gerici konuşmalara yer yoktur.özellikle bu konu içerisinde.:(fikirlerinizi dini sitelerde paylaşın vede destek alın.söylenecek çok şey var fakat burası yeri değil.biz sizin fadimelerinizle ilgili konuşuyormuyuz.hayır.sizde biraz saygılı olun lütfen.

Aşağıdaki yazıları yazan arkadaş 19 Mayıstan bahsetmemiş.
Ona neden bişey demiyorsunuz? Bu size hiç yakışmaz. Asla gerici konuşmadım.
Bence gericilik Atatürk'ü ilahlaştırmanızdır.

atatürkün devrimlerine karşı şu anda karşı devrim yapılıyor.bazı sözde kendini bi b..k sananlar ise buna çanak tutuyor...en nefret ettiğim şey gerici zihniyettir..her fırsat müslüman olmayana gavur derler ama gavurun icat ettiği arabayı elektiriği ampulü cep telefonunu ve yine gavurun icat ettiği teknik malzemelerle kalp ameliyatı veye tedavi olurlar..şimdi soruyorum bunca insan oğlu için icat edenlermi gavur,yoksa onlara gavur diyenmi gavur...memleket yobaz dolmuş,cahil dolmuş,hain dolmuş...yazacağım çok şey var aslında ve oraları noktalama ile dolduruyorum anlayın .................................................. .....................

Hem Fadime dediğiniz Fadime Şahin ise, O bizim değil sizin eserinizdir.
O kadın bir konsomatris, Müslüm Gündüz ise inşaatlarda amelelik yapan bir kişidir.
sonra müslüme biraz ilmihal bilgisi verildi. Fadime şahin'e ise Nurseli İdiz İmajmakerlik yaptı.
Ortaya saçma sapan birşey çıktı.

Fadime Görevi sırasında İsraillerde tatil yapan Çevik Bir gibi paşalarınızın senaryosudur.
Şimdi o paşalar devletimize hesap veriyorlar.

Ferdesu Hanımefendi!!!!

Eğer bu resim ilericilik , benim söylediklerim gericilik ise ben gericiyim.
fft16_mf47931.Jpeg

Müslüman olmayan Gavurdur. Doğrudur.
Ama bir müslüman, Gavur bir kimsenin ürettiği bir ürünü helal ise kullanabilir.
Bir icadını kullanabilir. Buna Allah bile bir şey demezken kimse bir şey diyemez.

Senin o özendiğin ,savunduğun gavurların derin güçleri bizleri kendi halimize bıraksaydı,
bizde yapmasını bilirdik arabayı, cep telefonunu.
Nitekim dünyada ilkleri ve çok sağlam icatlar yapan ASELSAN mühendislerimizin ardı ardına sır ölümleri
bunun açıklamasıdır.

Gelelim gavurlardan ne almamamız gerektiğine, gavurun, kılık kıyafetini, aile yaşantısını, bayramını, ahlaksızlığını bir millet kendisine adet edinirse bu çok kötü bir şey olur. Avrupalı dediğin adam Taharet almayı bilmeyen bir toplumdur. Yobaz gerici dediğiniz müslümanlar ilm alanlarında çığır açarlarken, onlar kilisenin emriyle bilim adamlarını idam ediyorlardı. :)

Kılık kıyafet demişken,
Şu kıyafet benim atamın kıyafetidir.
osmanlı-delikanlısı_183299.jpg

Sırf muasır medeniyet diye saçma sapan bir şey yüzünden. (şimdi bize bir taraflarıyla gülüyorlar)
Bu kıyafeti giydirmemek için İstiklal Mahkemelerinde kaç babayiğit asıldı.

sen ne kadar dengesiz adamsın,gerici olduğun belli..kimse benim yazıma alınmadı sen alındın,demekki karanlık zihniyetin ta kendisisin..bir daha sakın ama benimle polemiğe girme..haddini billll.....şimdi bir düğüne gidiyorum,arkamdan atıp tutarsan döndüğümde ifadeni alırım..beni sinir etme....

sen ne kadar dengesiz adamsın,gerici olduğun belli..kimse benim yazıma alınmadı sen alındın,demekki karanlık zihniyetin ta kendisisin..bir daha sakın ama benimle polemiğe girme..haddini billll.....şimdi bir düğüne gidiyorum,arkamdan atıp tutarsan döndüğümde ifadeni alırım..beni sinir etme....

bana saygısızlık yaptın. Hakaret ettin.
Ben bilmezmiyim sana küfür etmeyi.
ama etmem birşeyde demiyorum çünkü ben asla klavye erkeği değilim.
Klavye başında kimseye dengesiz filan diyemem.

''düğüne gidiyorum,arkamdan atıp tutarsan döndüğümde ifadeni alırım'' bu ne demek ? Yakışır mı bir müzisyene?

Düğündeki sarhoşlara, psikopatlara abi abi çekipte burada bana artislik yapmak yakışırmı ?

Şimdi normal şartlarda bana hakaret ettiğiniz için yönetimin sizi banlaması lazım bakalım ne olacak?

uzman1972 sana yazıklar olsun.
Efendi efendi tartışamadın. Hemen hakaret yoluna başvurdun.
Fikir ayrılıkları yaşayabiliriz. Sen kırmızıyı seversin ben yeşili severim. Bunu tartışırız.
Sen yaşından utan ki bize abilik yapacağın yerde hemen hakaret ettin.

arkadaşlar lütfen sakin olalım birbirimizi kırmayalım,ikinizde değerli insanlarsınız,herkes istediği gibi yorum yaparsa burası ana baba gününe döner,yorumlarımızı birbirimizi incitmeyecek şekilde birbirimizin kişiliklerine,vermiş olduğu kararlara ,izlediği yola ,düşüncelerine saygı göstererek yorumlarımızı yapalım,
benim düşüncelerim doğru sizinkiler yanlış usulu ile bişeyler üzerinde fanatikçi yorum yaparsak bu daha çok yanlış olur,

en doğrusu birbirimizin düşündüklerine düşüncelerine saygı duyarak yorum yapmaktır,

19 mayıs gençlik spor bayramı kutlu ve mutlu olsun dileklerimle saygılar

Malesef Dinsel ve Cinsel konulardaki doğru eğitim eksikliğimizin sonuçlarını yaşıyoruz.

Saygılarımla

Ne mutlu türküm diyebilene, ne mutlu ülkemi üzerindeki insanları ayırt etmeden kutuplara kimliklere bölmeden sevebilmeye!
Milletimizin onurlu bayramı kutlu olsun, allah bize kurtuluş mücadelesi günlerini tekrar yaşatmasın.....