• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2 haftadır uğraşıyorum yardım lütfen...

goodwolf

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 600
merhaba arkadaşlar. sorum şu. max os x yazılımlı korg factory reset (bizim büyük format dediğimiz) .pkg uzantılı dosyanın içeriğini bir türlü açamadım. kullandığım işetim sistemi windows 7 32 bit. windowsda açma yollarını denedim. onarca program indirdim. dosya uzantısını değiştirmeyi denedim. olmadı. bilgisayara max os x işletim sistemini sanal olarak kurdum. max uyumlu programları indirip onlarda da denedim ama nafile. olmadı.
bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımızın bana yardımcı olmasını rica ediyorum.
müzik dolu günler dilerim...

Cevap: 2 haftadır uğraşıyorum yardım lütfen...

Bilen arkadaşlar yardımcı olacaklardır mutlaka, ben fikir olsun diye söylüyorum usb belleğe dosyayı yükleyip format kuraları ile orgunuza okutmanız gerekmez mi dosyayı?

Arıkan kardeş arkadaşın amacı biraz farklı pkg uzantılı dosyanın içine girip farklı eklentiler ve editler yapmak istiyor görünüyor genel olarak Playstation oyun konsollarının desteklediği oyun formatlarıdır bir diğer deyişle yüksek hafızaya sahip oyunların sıkıştırılarak pkg formatına dönüştürülmesidir bir oyun sitesine üye olup işin uzmanı yöneticilere durumu anlatırsan onların çok çok ilginç yolları oluyor benim zamanım olmadığı için uğraşamadım kolay gelsin.

ewt içerisinde sistem dosyalarını kurcalamadan eklentiler yapmak istiyorum. eğer bu mümkün olursa yeni nesil korg klavyelerin depolama alanındaki belleği kullanabileceğimizi düşünüyorum.