• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2012 bigalı hako v3 set

ecemüzik

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800
arkadaşlar v3 set için bana romantic.boys_@hotmail.com dan ulaşa bilirisiniz set genel olarak trakya yonelıktır roman baya var çiftetelli .4.4 ler 2.4 ler ve bunları karşılayan sesler vardır özellikle davul tonları sound bakımından cok canlıdır sesler amza nın orjınal seslerı ve orjınale en yakın seslerden olşmaktadır bu zaten son olcak ilerleyen zamanlarda usb çıkarmayı duşunuyorum hayırlısı bakalım set çok saglam

bir kaç arkadaşımız ucredlı demışler kardeşim ucradlı olsa ucredlı derim ben buraga 2 tane setimi koymusum bomba gibi kimseden 1 kuruş almadan zaten daha önce deneyen vardır bigalı hako setlerden birini 1 2 hafta içinde de kayıtları koyarım soundları bakarsınız sizde boşunada çenenızı yormazsınız bilip bilmedende bol keseden atmayın buraya koyuyorum adam teşekkur bile etmıyor ben kıme neden iyilik yapayım bana 1 teşekkuru çok gormuş adam ben ona böyle bır set vercem dmı bazıları çıkıyor ismini degiştiriyor benım set dıo neden böle çobanlarla ugrasayımkı ....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: 2012 bigalı hako v3 set

paylaşımların için çok teşekür ediyorum lakin msn değilde burada paylaşsan daha iyi olur bence saygılar.

bencede burada paylaşılsa çok iyi olurdu..

burada paylaşırsan sevinirim hocam ....şimdiden eline emeğine sağlık

aynen ya seti paylaşırmısınız lütfen merak ettim

hocam eline emegine saglik ama buradan paylasirsan cok seviniriz simdiden tesekkürler

usb çıkarmayı düşünen bu seti bedava vermez:)

bencede paylaşacak insan burda paylaşır msn ne gerek unutmayalımki burası paylaşım sitesi

arkadaşkar bu set satılık belli yani msn falan v.s veriyor arkadaş

Arkadas show yapıyor set paylaşma gibi bir niyeti yok:) daha once de reşat ükünç'ün kayıtlarını kendi kaydı gibi göstermişti.