• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2012 bigalı hako v3 set

Cevap: 2012 bigalı hako v3 set

aynen daha öncede bir setim var çok iyi dedi msnden ulaşın dedi zor ulaştık neyse sonra paraya döndü iş baın hiç cevap bile yazmıyor ayıp aslında kimse yanlış anlamasın zorlada satmıyor ama

size zorla set vermiyorum istemeyen konuşmasın buırda gelip msn de ekleyenlere veriyorum verdiklerim de söylesinler burda bu gacavalarda çene yapmasın burda bu set içibn uğraştım ben buraya koysam sizin gibilerine neden iyilik yapıyım ben çoban lara bu işi bilmeyen kişilere bi teşekkürü çok gören kişilere adam yemn edyr kimseye vermeyecegine adam verym ondan sonra seti bana kimse gelip çobanlar laf söylemesin ücretli olsa ücretliderim dimi verdiklerimde kimden para istemişim söylesin gavatlaşmayın

size zorla set vermiyorum istemeyen konuşmasın buırda gelip msn de ekleyenlere veriyorum verdiklerim de söylesinler burda bu gacavalarda çene yapmasın burda bu set içibn uğraştım ben buraya koysam sizin gibilerine neden iyilik yapıyım ben çoban lara bu işi bilmeyen kişilere bi teşekkürü çok gören kişilere adam yemn edyr kimseye vermeyecegine adam verym ondan sonra seti bana kimse gelip çobanlar laf söylemesin ücretli olsa ücretliderim dimi verdiklerimde kimden para istemişim söylesin gavatlaşmayın
Sayın ecemüzik,

Mesajlarınızda daha dikkatli, ve seçici olun, hakaret içeren mesajınızdan dolayı 3 gün trakya müzik forum sitesine girmenizi yasaklıyorum, benzer davranışlarınız devam ettiğinde daha uzun süreli veya tamamen yasaklanabilirsiniz.

ttesekkurler

tesekkurler

Emek vermenin ne demek olduğunu bilirim kardeşim her söylediğinde haklısın.biz türk milleti olarak teşekkür etme alışkanlığından yoksunuz.kimse zorunda değil ama teşekkür almak bile insana şevk veriyor.neyse çalışmalarında başarılar dilerim

teşekkürler

teşekulrler ustadım

Ya arkadaşlar neye teşekkür ediyonuz ortada bişey yok olur olmaz şeylere durmadan tşk ediyonuz... Bunu anlamis değilim....

Eline emeyine yuregine.sağlık msn den ekliyecem üstad seti versende canın sağolsun vermesende hayırlı çalışmalar