• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

3,0b sistem

Cevap: 3,0b sistem

güncellemeleri takip etmen ayrı ama ben vega için 3,0b aradım fakat bu türkish serisi çıktı xd9 yada vega ikiside aynı isimde yazılımdır ama aralarında dağlar kadar fark var

macit kardeş yazmayım yazmayım diyorum ama dayanamıorum ya bu sistem dosyası nerden çıktı allah aşkına a sı ne b si ne nerden çıkıyor kim çıkarıyor ben anlamıyorum ya

özkan üstadım teferruatlı bi şekilde anlatayım
ben vega aldığım dönemi biliyorsun içerisinde 3,0b vardı fakat ben klavyeyi türk yapmaya çalışırken sorunlar oluştu elimde 3,0b yok 3,0a vardı yükledim birde baktım bizim vega oldu xd9 yana yakına 3,0b aradım ve imdadıma tunel muzik yetişti allah razı olsun gönderdi ama yinede işime yaramadı orgu suriyeye göndermek gerekti tekrar vega yazılımını yüklemek için belki ihtiyacı olan olur diye buraya paylaştım sorun yok :)

3.0b yi xd9'a yüklersek çalışır mı yeni özellikler eklenir mi sence?

muhakkak sizlere lazım olur diye düşündüm olmazsada işinize yaramıyorsada eski 3,0a yüklersiniz olur biter yükleme 1 dakika bile sürmüyor

ya işte ben senden bunu istiyorum bi şey paylaştığın zaman ne işe yaradığını yaz ki insanları yanlış bilinçlendirmeyelim ...

arkadaşlar xd9 kullananlar bu 3.0b sistemi vega orglar için xd9 lara yüklerseniz orgunuzun bazı düğmeleri farklı fonksiyonlara bürünür. onun için yüklemenin bi anlamı yok...

paylaşım için tşk ler...

vega kullananlar yükleyebilirler ama...

hayır bu turkish versiyonu içinmiş o yüzden işime yaramadı vega 3,0b var ayrıca turkish xd9 3,0b var burdaki turkish modelleri için

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri