• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

3x i verdik a2000 aldık Mustafa abim sağolsun:)

DJ_SuSKuN

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PA-1x-800-3x-E40-G600-VA7-XD9
selamun aleyküm arkadaşlar ..

korg pa3x i verdim dün a2000 aldım yarın inşallah elimde cihaz .. umarım emo hayal kırıklığına uğratmazsın beni kardeşim...

bu arada tutku müzik mustafa abiye çok tşk ediyorum ...

mustafa abiden ilk klavyemi aldığımda nişanlıydım . şuan oğlum 3 yaşına yaklaştı. ve hala mustafa abiyle alış veriş yaparım maddi ve manevi her konuda destek olup ailesinden biri gibi gördüğü için de ayrıyetten teşekkürlerimi sunuyorum ...

Emo Usb inşallah taklaya getirmez bizi :D

Cevap: 3x i verdik a2000 aldık Mustafa abim sağolsun:)

Ustad ilk ben yorum yazayım hayırlı olsun diyelim de sen attan indin essege bindin nasıl hayal kırıklıgı olmayacak bunu anlamadım pax3 fiyarı nerde a2000 fiyatı nerde birgun bir elektro sesi duymustum sese dogru gittim o arada elektro baglamada vardı sahnede ben sandım ses elektro baglamadan geliyor birde baktım sahnede pax3 var o ne ses dedim o aksam fiyatını arastırdım malesef benim butcenin cok ustunde o sebebten alamadım tekrar hayırlı olsun ne deyim cok ararsın pax3 u :)

3x ten gectm bnde, inan aramıyorum 3x i

Hayirli olsun insallah memnun kalirsin ben emo icin Tyros tan gecmeyi planliyorum ;)

aslında 3x i satıp a2000 almanı normal karşılıyorum çünkü piyasada bulununan 3x setleri 5 para etmez.ancak paralı usb olsa 3x ten daha çok randuman alabilirdin..hiç değilse emo usbli bir a2000 ın var ve emonun klavyelerin üzerinde yaptığı çalışmala güzeldir.Hayırlısı olur inşallah...

Emo set olarak gercekten cok iyi. Ozellikle sesleri a2000 de cok begendim.

Ama şimdi sen 3x i satıp a2000 i almışsın. Artık Cihazını sevmekten başka caren yok.
Artan parayla pa600 alırsan biraz işi toparlarsın.

konu ''serbest konular'' bölümüne taşınmıştır.

Arkadaşım geçmiş olsun. Hakikaten at derken yarış atından inmişsin. paraya ihtiyacın olduysa birşey diyemem ama yoksa çok büyük hata. En azından paraya bile ihtiyacın olsa bile pa800 alabilirdin yada bekleyip pa600 alabilirdin bence. Artık almışsın. Bilmiyorum korg nekadar kullandın. Eğer kullandığın orgun özelliklerini biliyorsan A2000 i çalınca anlayacaksın. Tekrar geçmiş olsun.

öncelikle hayırlı olsun pişman olamzsın çünki emo v2 pulus olduktan sonra korkma bende pa800 den gecmiştim şimdi gözüm bile görmesin kendi ritimlerimi ve seslerimi editledikten sonra heryol ankara sonucta tek kişilk orkestra

hayırlı olsun emo usb çok güzel pişman olmazsın. kendin ritim yazıyor yada editliyorsan, emo kitleri çok fena, haberin olsun....