• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

3x i verdik a2000 aldık Mustafa abim sağolsun:)

Cevap: 3x i verdik a2000 aldık Mustafa abim sağolsun:)

piyasa <---- bu adam işi biliyor ...

aynen öle ... 3X paran varsa 3x oluyo :D e zaten borç harç aldık . bide USB parası çıkaramadım açıkcası ..

ama şu an emo usb li a2000 aldım. cihaz elime geldi . ve emin olun şunu sölim belki abartı diceksiniz :D usb yi takmadım daha bu haliyle bile cidden güzel .

3x e set aramaktan yıllardır aynı tonları dinlemekten bıkmışım. kulak değişikliği cidden iyi geldi :)

Emo set olarak gercekten cok iyi. Ozellikle sesleri a2000 de cok begendim.

Ama şimdi sen 3x i satıp a2000 i almışsın. Artık Cihazını sevmekten başka caren yok.
Artan parayla pa600 alırsan biraz işi toparlarsın.

Güzel yorum :)

Hayırlı olsun yeni klavyen sen mutluysan gerisi önemli değil.

Hayırlı olsun zevkler tartışılmaz... Kulak zevkı bu.. A 2000 ile 3x arasında illaki saun d farkı olacak.. Ama senın tarz muzik yaptıgına bağlı..3 x ararmısın..
Bu sorunun cevabı 3x ne kadar kullandın hangi setlele kullandıgına bağlı .cunet exb yada eco felan kullansaydın emin ol arardın..

cüneyt exp i eco yu kim kaybetmiş ben bulim :)) zaten USB setim olsa satmazdım 3x tabiki başka bi olay özellik ve effeckt konusunda çok güzel . geçmiş olsun diyen arkadaşlara kırıldım şahsen :)

söyle anlatim ..

pa800 ün vardı çok güzeldi 2x aldım 6 ay uğraştım sıfırdan set yaptım kendime makina deliydi hayatımdaki en iyi cihazdı .. 3x aldım set yapamadım bazı sıkıntılardan dolayı beynim çok doluydu ilgi göztemedim açıkcası . piyasadaki setlerlede inanın iğrendim aletten . + maddi sıkıntılarda cabası ..
şu an a2000 var maddi sıkıntılarım düzeldi bu gün bi ritim yazdım canım sıkıldı neşemde yerindeydi .

bilirsiniz parçayı "sen sivası seyret" çok güzel oldu kitler güzel .tek eksiği elektro sesleri .
zaten çaldığım bütün klavyelerde sahnede elektro kullanmak nasip olmadı :D malatyanın en iyi bağlamacılarıyla çalışıyorum sürekli elektro açarsak ayıp oluyo . oyüzden sahnede hiç kullanmadım elektro . evde çalarkende olmayı versin başka bi eksiği yok bence :)

en azından emo usb miz oldu hayatımda ilk defa usb ye para verdim . önceden hep kendim oturur yazardım . henüz güncelleme sayfasına bile giremedim :D

kit ve klarnet sağlam olsun gerisi bende :)

ha bide olayın şu boyutu var :D

2x den 3x aldıktan sonra bel fıtığı oldum :) şaka değil gerçekten bel fıtığı oldum :)

Arkadaşlar kusura bakmayın burda konuyu açanlar ve onun lehine konuşanlar anladığım kadarıyla yamahacılar. Bu konuyu da sadece A2000 den ağızları yandıkları için gereksiz bir şekilde açıldığını düşünüyorum. Yamahanın küçümsenemeyecek kaliteli bir org olduğunu herkes kabul ediyor. Ama şunuda kabul etmek lazım A2000 e istenilen ücret fazlaydı ve hala fazla. Bende almayı düşünmüştüm. ŞUanki 1000-1100 euro parayı hala vermem. Tabi bu herkesin kendi kesesine göre düşüncesi değişir.

dore müzik a2000 leri 1000 eurodan dahi satamadı şimdi kampanya süresince
katbettiyi kariyiyerini tekrar kazana bilmek için böyle bir taktik deniyor
bu arada korg bayisini kullanarak daha inandırıcı hala getirmeye çalışıyor
pa3x gibi 256 mg kullanıcıya açık özellik olarak a2000 nin çok üstünde
fiyatı en düşük 2650 euro olan tuşesi olsun tam profosyonel olan bir cihazı
verip a2000 alacaksınız bu tabir cayizse mercedes den tofaşa geçmeye benzer
bu arkadaş konuyu açmış ama inandırıcı deyil insanları bu şekilde yanıltmak dogruda deyil
buna inanmak akıl kaarıda deyil bu tamamen reklam ve provakasyon kokuyor
buna inamak için a2000 nin 256 mg kullanıcıya açık remi fiyatıda 2650 euro olması lazım
arkadaşlar böyle konu ve yorumlara aldanıp kimse pa3x pa2x ni verip a2000 almaya kalkmasın yanıldıklarını anladıklarında iş işten geçmiş olur bunlar korgu zedeleyerek
bir kaç kişiyi yanıltıp böylece kendi kariyerlerini kurtaracaklar kendi akıllarınca
yine insanları kandırmaya devam ediyorlar bu konu reklam ve provakasyondur

Arkadaslar ben gecen sene

türkıyeye ızıne geldıgımde mersınde baze dügün salonlarındakı orgcularla tanıstım meseleye geleyım ınanın cok emek harcıyorlar bır dügünde ama emegının krsılıgını alamıyorlar malesef ıstanbul veyada baska sehırlerı bılmıyorum ama emegının karsılıgını mersınde alamıyorlar

onun ıcın eyerkı bu konu gercek degıl ıse ınsanlarımızı kandırmaya nasıl vıcDanen rahat edebılırızkı
okadar kolay kazanc yapılmıyor ben ısterımkı hepımız bırbırımızı kandırmak degılde gerceklerı söylememız bu ıste en cok parasal hak edenler kulanıcılardır mesele mersındekı dügün salonlarında verıler ücretten belı degılmı

sayet konu gercek ıse sadece hayırlı ugurlu olsun dıyebılırım

saygılarımla

valaha usta 3x i verip a 2000 almandaki mantığı anlayamadım attan inip eşeğe binmişsin şahsen 3x im olsa a 2000 e göz ucuyla bile bakmam