• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

3x i verdik a2000 aldık Mustafa abim sağolsun:)

Cevap: 3x i verdik a2000 aldık Mustafa abim sağolsun:)

valaha usta 3x i verip a 2000 almandaki mantığı anlayamadım attan inip eşeğe binmişsin şahsen 3x im olsa a 2000 e göz ucuyla bile bakmam

Sen yaslarda inan bende oyle idim Muzik magzasinda Yamaha ya yan gozle bile bakmazdim birak elimi surup bir denemeyi :)

biz 3x kullanrak a 2000 ni küçümsemiyruz.. ama 2000 kullanıcıları pa 3x küçümsüyor.. aynı kefeye koymaya çalışılıyor.. arap atıyla eşeği yarıştırmak sizinkisi..
tyros 4 deseniz tamam dyecem çok süper saund olarak gerçekden 3x den fazla bir cihaz..
ozaman siz a 2000 değilde tyros 4 kullanıyorsunuz.. ozaman tyros 4 alanlar akılsız neden a 2000 alsınlar ozaman..
kıyaslamaları düzgün yapalım a 2000 cihazı kotu br cıhaz değil yanlız 3x ile kıyaslacak bir cihazda değil..

bilo aga haklıdır bence bu değişiklik maddiyattan dolayı yapılmış zorunlu bir değişiklik olmuş yoksa insanın aklını peynir ekmekle yemesi lazım...saygılar...

dj arkadaş bencede biraz abartmış.neyse hayırlı olsun genede.öenmli olan aletten zevk alınması.

hayırlı olsun güle güle kullanın,bende biloağa ya katılıyorum,pa3x nerede a2000 nerede,
a2000 de parasına göre gayet güzel verimli cihaz (kullanmadım ama demolarını çok dinledim,araştırmasını yapmıştım)
pa3x de parasına göre gayet güzel verimli cihaz,(canlı olarak biraz kullandım)

özellikle değişik markaların (yamaha-korg-roland-ketron) çıkardığı son orglar bence hepside güzel,ama sınıflarını karıştırmayalım,hepsiylede harika müzikler yaratmak bizlerin elinde,

arkadaşlar kesinlikle tarz meselesi, 3x'ten çok çekmiş bi kardeşiniz olarak a2000 her ne kadar bazen eksik kalsada ben daha mutluyum a2000 ile... benim gibi 4-5 arkadaş var sırf farklı saund olsun diye a2000 e geçen