• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

4 Adet Sağlam Ses - S650

Cevap: 4 Adet Sağlam Ses - S650

Arkadaşlar bırde seslerin altındaki dem rıtmı varmı alette yoksada elinde olan paylaşabılırmı acaba

emeklerine sağlık üstad yalnız sesleri nasıl indirebiliriz ?

Sesleri gönderdim arkadaşlar.. Ses güzelleştikçe dahada çalası geliyor insanın, bu iş böyle.. Bu sample'ları biraz daha kaliteli yapmakta mümkün ama o zamanda boyut problem oluyor.

Aklıma gelmişken ses dizmeye çalışan arkadaşlar için küçük bir ipucu vereyim. Eğer kullandığınız sample'da az nota varsa veya arada beğenmediğiniz, problemli tonlar varsa bir audio editör programıyla pitch shift efekti uygulayarak, bir önceki veya bir sonraki notadan oluşturabilirsiniz. Bu şekilde sesin zamanı aynı kalır. Bu işlerde başarılı sonuçlar için yan programlarıda kullanmak gerekiyor.

Kolay gelsin..
Volkan.

abi şöyle bi durum yeni ses yaparken tuşa basıp çektikten sonra ses devam ediyo decay azaltıyorum bu serfer toplu keman sesi gitar bağlama gibi tınlıyor yani basılı tuttuğum sürece ses gelmiyor yani bastığım sürece ses gelip çekince hemen kesilmesini istiyorum ayarlarlada benim bilmediğim bi özellikmi var çözemedim :/

Elindeki ses kısa ise sonlanır. Loop yapmalısın. Sesi Awave prorogramına at, sağ tarafta loop bölümünde off yazıyorsa ses uzunluğu kadar basacaktır. Loop yapmak için sağ tık>properties for waveform>loop>find sesin sonu otomatik loop olacak. Şimdi awave'de ana ekrana döndüğünde loop off yazan bölüm fwd oldu. bu kadar. Sesin envelope'u ilede bu sonuçlar alınır ama voice editör programı bu konuda çok kullanışsız. En iyi yöntem bu.

Kolay gelsin.

tamamdır abi buda oldu :)

ben bir türlü indiremedim arkadaşlar yardım lütfen

Link problemlem mesajları geliyor.
Sanırım yükledigim sitede sorun var. Birazdan pc ye geçince bakıcam arkadaşlar.