• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

4 Adet Sağlam Ses - S650

Cevap: 4 Adet Sağlam Ses - S650

üstadım ellerin dert görmesin yükledim alete sesleri çok güzel sağolasın bu tarz paylaşımlarla bu alet gerçekten canlanır anladığım bi iş olsa veya bi tarifle falan becerılebılcek bısey olsa bende katkıda bulunmak isterım çok sagolun hocam allah razı olsun

peki bunları yüklediğimizde diger yüklü olanlar siliniyor.yada bir yolu varmı?

üstadım ellerin dert görmesin yükledim alete sesleri çok güzel sağolasın bu tarz paylaşımlarla bu alet gerçekten canlanır anladığım bi iş olsa veya bi tarifle falan becerılebılcek bısey olsa bende katkıda bulunmak isterım çok sagolun hocam allah razı olsun

Güle güle kullan Ümit kardeşim. Bende hep aynı şeyi söylüyorum, paylaşmak lazım ama herkesin ha deyince yapabileceği işler değil bunlar. Bu işlere yatkın olan, dahada önemlisi bu tarz işleri seven birisi araştırarak ve biraz tecrübe kazanarak ulaşabilir sonuca. Bunun içinde bolca vakit lazım. Yıllık iznimin son günü artık. Yinede elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışacağım.

Benim ricam mevcut ritimleri editleyen arkadaşlar varsa lütfen paylaşsınlar. Hazırlayıp paylaşmak yarım saatlerini ya alır, ya almaz. Bir tek ritim dahi olsa işe yarar.

Herkese kolaylıklar dilerim.

peki bunları yüklediğimizde diger yüklü olanlar siliniyor.yada bir yolu varmı?

Yep Voice Manager adlı programın yardımıyla, eski sesleride kapsayan yeni bir yep dosyası oluşturularak yapılıyor. Tabi 16 mb sınırı var. Programın beta sürümünü yamaha başlığı altında bulabilirsin.

aynen abi sana katılıyorum bu yep voice programıyla sesleri editlediğimiz gibi ritimleride bi araya toplaya bılıyomuyuz örneğin tyros a 2000 serilerinin ritimlerinden oluşan 16 mg lık bı dosya hazırlayabılırmıyız sağtarf dıyelım a 2000 sol s 650 secıcez rıtımı copyalıcaz daha sonrasında orgun userıne nasıl yuklıcez abı bu konuda aydınlatabılırmısın benı eger öle oluyosa tabıki

aynen abi sana katılıyorum bu yep voice programıyla sesleri editlediğimiz gibi ritimleride bi araya toplaya bılıyomuyuz örneğin tyros a 2000 serilerinin ritimlerinden oluşan 16 mg lık bı dosya hazırlayabılırmıyız sağtarf dıyelım a 2000 sol s 650 secıcez rıtımı copyalıcaz daha sonrasında orgun userıne nasıl yuklıcez abı bu konuda aydınlatabılırmısın benı eger öle oluyosa tabıki

Ritimleri voice editor programıyla yep'e dahil edebiliyorsun ama ritim kısmının sorunlu olduğu söyleniyor. Ben hiç denemdim çünkü ihtiyaç duymadım. Zaten usb'den direkt olarak sorunsuz ve hızlı bir şekilde ritim okuyor.

Anladım abi sagolasın sadece kullanıcagım rıtımlerı 16 mg bı araya toplayıp seslerın yuklemesını yaptıgım yerdenmı yuklıycem bı deneyım aletın uzerınde rıtım kalsın ya nolur nolmaz usbyı unuturuz falan secme rıtımler kalsın alette seslerı yuklerken sılıntı aletın ustundekı rıtımler

Anladım abi sagolasın sadece kullanıcagım rıtımlerı 16 mg bı araya toplayıp seslerın yuklemesını yaptıgım yerdenmı yuklıycem bı deneyım aletın uzerınde rıtım kalsın ya nolur nolmaz usbyı unuturuz falan secme rıtımler kalsın alette seslerı yuklerken sılıntı aletın ustundekı rıtımler

Hayır, bahsettiğim program farklı. Kullandığın yep voice manager, bahsettiğim voice editör. Direkt editör programıyla ses oluşturman lazım sıfırdan :) Yep managerla yapılmıyor. Ritimleri usb'den direkt user'a yükleyebilirsin. File menüden.

Ellerine Saglik, güzel sesler.