• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

400 tl param var bana türk enstroman ve ritimli org lazım. a300tr v2 gibi.

Cevap: 400 tl param var bana türk enstroman ve ritimli org lazım. a300tr v2 gibi.

medeli diye bi marka duymuştum türk ritimleri v.s ile ilgili ama modelini tam olarak hatırlayamıyorum..tavsiye ediliyorda bi araştırmanı öneririm.

kardeşim medeli pek te iyi olmuo arastırdım pek tavsiye eden yok yani ritim war ama sesler yok.

Cevap: 400 tl param var bana türk enstroman ve ritimli org lazım. a300tr v2 gibi.

bende korg is5 var 600 tl fiyat biçmiştim sana 450 ye bırakırım kardeşim...

tavsiyem is4 veya is5 is40 g600 tarzı klavyeler bu klavyeler günümz teknolojısnde degil tabii ama profesyonel klavyeler...

bende korg is5 var 600 tl fiyat biçmiştim sana 450 ye bırakırım kardeşim...

Bu klavyeyi al derim.Alacaksan ya 50-100 tl daha koy g600-i30-i5s-i4s tarzı bir org al.Hem daha basit hemde daha kolay öğrenirsin bu orglarda.ok

Merhaba...

Hocam bence hangi cihazı düşünürseniz düşünün taban fiyatınız 500 TL olmalı.Bu fiyatın altına da alınacak en iyi cihaz A300 TR olur.Ama o da yarı profesyonel bir cihaz ; tecrübe düzeyinizi bilmediğim için size orta yollu bir öneri yapmak isterim.Mutlaka ve mutlaka bir kere fiyat çıtanızı arttırmalısınız.600 - 850 TL gibi bir fiyat aralığında size uygun şu cihazlar olabilir:

- KORG İS40/50 - (Hatta) KORG İ30
- ROLAND EXR40/46
- A 300 TR V2

Benim size naçizane tavsiyem "ROLAND GW8" olacaktır."GW8"in fiyatı belirttiğim aralığın tabiki çok üzerinde ; bence ne yapıp edin bir GW8 edinin.Yerli yada yabancı müzik farketmez ; tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılar.Bu işlerde çıtayı yüksek tutmak gerektiğini düşünüyorum...

Yeni cihazınız şimdiden hayırlı olsun...

eğer acelem yok diyorsan bekle biriktir paranı daha iyi bişeyler al. ama türk ritim ve sesleri istiyorum şimdilik idare etsin diyorsan yamaha a300tr v1 veya v2 seni çok rahat idare eder.

Roland e 86 uyar mı

Kardesım kullandıgım roland erx 5 var cok temız eger ısını gorurse al 500 tl dustum dıscet ve usb gırıslıdır 531.557.13.54 veye oxelden msj at bu paralara chaz bulmn braz zor

bende yamaha a300 var satıyorum yiğenime almıştım hevesliydi çalmadı kaldı bi kenarda duruyor 500tl istiyorum ilgilenirsen 05375164745

Roland E 40 var çok temiz veriyim 400 e çift kart