• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

400 tl param var bana türk enstroman ve ritimli org lazım. a300tr v2 gibi.

Cevap: 400 tl param var bana türk enstroman ve ritimli org lazım. a300tr v2 gibi.

.
Değerli arkadaşlar,
İlanlara göz atarken ilan tarihine ve güncelleme tarihine bir bakmanızı tavsiye ederim.
İlan sahibi 06.08.2011 tarihinde ilan vermiş ve bugün itibariyle de 2 aydır siteye bile girmemiş. Bu gibi durumlarda direkt telefonla ulaşmanız daha uygun olacaktır diye düşünüyorum.

Cevap: 400 tl param var bana türk enstroman ve ritimli org lazım. a300tr v2 gibi.

yamaha a 300 tr alacağima roland e 96 alırım daha iyi a 300 tr hiç bir şey yok bi yeni sesler başka hiç bir şey yok arkadaşaım roland e 70 bulabilirsin o paraya tabi zor bir alet 1 senede anca çözersin biraz uğraşirsan g 600 de bulabilirsin ama bulursan benim ilk klavyem olan korg i4 al ağirliği sorun yaratmıcaksa tabiki...

ßen Yamaha a300tr V2 Satıyomm Ama 400 deqil 500 TL .

elinde bu tavsiye ettiklerinizden olan var mı satın alacağım?