• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

600 set icinden edit alma

beterbocek2010

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha a100 tr
Ustadlar iki sorun olucak
1 bor sette ritimler guzel sesler kotu
2 diger set ise tam tersi
Simdi sstin icinden pc den ses bankasini diger sete kopyalasam olurmu saygilar ayni sekilde ritim kosminida

Cevap: 600 set icinden edit alma

olur arkadas yanlız saundlarıda yuklemen gerek

güzel kardeşim bor seti yükle ondan sonra komple user dk hariç user1 ve user2 deki saundları sil daha sonra performansları sil en son x setteki user1 ve user2 deki saundları yükle daha sonra performans listelerini aleti kapa aç keyfine bak.

sayın şirin korg pa 600 için gecerli degilmi dediklerin kardeşim

konumuz pa600 değilmi zaten.

güzel kardeşim bor seti yükle ondan sonra komple user dk hariç user1 ve user2 deki saundları sil daha sonra performansları sil en son x setteki user1 ve user2 deki saundları yükle daha sonra performans listelerini aleti kapa aç keyfine bak.

Soundları yüklemesi MSP yani sample sesleri yüklemez!

saund dan kasıt sample seslerdi bence sen hiç uğraşma tuncay kardeşimin setini yükle güzelde bir ekoleyzır ayarı çek keyfine bak herşey mevcut yok yok sette...

Bence Anlatım gayet doğru ancak user1 ve 2 de ritimlerde kullanılan loop lar olabilir silmeden önce ben ce bir incele ritimlerin eksik çalabilir yada arada garip sesler çıkabilir... :D