• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

650 tl bütçe ile alınacak orglar

• Konbuyu başlatan SamedD
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 22
  • Görülen : 4K
Cevap: 650 tl bütçe ile alınacak orglar

ix300, KORG i3'ün tüm seslerini ve ritimlerini aynı şekliyle okur. İstediğin seti de yükleyip o şekilde verebilirim aleti. İstersen görüşelim.

İyi bir saundu yoktu ama i3 ün 2/4 ritimlerini çok beğenmiştim.
Ritimi okumakla aynı lezzeti vermek anlamında çekincem var.Bu konuda ikna olursam alacağım orgu.

Yamaha mm6 5 ay oldu klavyeyi alalı garantili 900 tl duyrulur arkadaşlar.... Satmaktayım güncel ilan....

Yenılık olarak ıyı a300 ama i30 dan ıyi olucağını sanmıyorum

casio at-3 hoşuma gitti. ritimleri a300 kadar olmasada pratik olması güzel. i3'ün hoparlörü olsaydı iyi olabilirdi. korg ix300 de biraz eski. roland g600-800 de eski. gene en iyisi casio at-3. bu arada alper kardeşim yamaha a300 ü satmayı düşünüyorumda

Umarım pişman olmazsın kardeşim

hocam dalga geçilecek bi konu yok ortada, sample konusunda i30 un nasıl bi cihaz olduğunu biliyoruz. çalmasak eyw. ama..

clap tarzı bi ritim bulun bana i30 da ? a300tr de bi çok euro pop-2-4 pop ritmi var.. yeni nesil ritimler konusundada a300tr bi adım önde.. yeni olmasıda avantajı...

yamahayı savunduğumdan değil.. sadece gerçekleri konusuyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

korg i 30 la a300 ü kıyaslıyorsan sen anlamıyorsun bu işten gökhan geç pop club u felan

inşallah alper kardeşim. bu arada i30 la a300 ü kıyaslamak gerçekten çok saçma. en başta dokunmatik ekran , ritim yazma, pratiklik.