• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a 1000 tr düzenli en sağlam set servet içen...

Cevap: a 1000 tr düzenli en sağlam set servet içen...

teşekürler....

Keşke tekrardan yayınlasanız. Bazı arkadaşlar teşekkür etmeye alışkın değil, sanki burada paylaşım yapanlar bunları yayınlamaya mecburmuş gibi gelip indirip gidiyorlar. Böyle insanlar için sinirlenmenize değmez. Umarım tekrar yayınlarsınız.

üsdat kaçırdık biz tekrar paylaşabilirmisin

Üstadım bir avuç insana kızıpda geridekileri yakmanın bir anlamı var mı sence? Bence bir daha düşün ve bende peşin peşin teşekkür edeyim linki yeniden koyacağın düşüncesi ile.Saygılar

seti indiremedim kardes ama eline saglık emek vermişsin eywallah

teşekkürler

2-3 tane yavşak teşekkür etmedi diye biz indiremedik . . evimizdeki ekmekten ediyolar bizi yav .

buraya mesaj atıp indiremeyen arkadaşların özel mesaj kutusuna linkleri gönderdim.kusura bakmayın haftalar ve aylarca emek verilip yapılan set karşılığında 100 ü geçen indirme sayısına karşın sadece 1-2 mesaj görmüştüm.bizim haftalarımızı ayırdığımız yerde 1 saniyelerini ayırıp teşekkür etmek zor geliyorsa onlar emek hırsızlarıdır çünkü emeğe saygısı olmayanlardır.ondan dolayı kaldırmaya karar vermiştim ve gördümki etkilide olmuş.mesaj sayısı artmayı bırakın özelden yazanlar dahi arttı her neyse indiremeyenlere özel mesaj ile setleri yolluyorum isteyen buraya mesaj atsın yollarım özel mesaj ile hiç değilse istek mesajlarını görmüş oluruz bu da azda olsa emeğe saygıyı bizlere umarım öğretir...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: a 1000 tr düzenli en sağlam set demolu..servet içen...

indirmedim ama emek vermişsin bi dünya açıklama yapmıssın eline saglık kardes;)

eline saglık kardesim msj gördüm ordan indirdim eywallah