• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a 1000 tr düzenli en sağlam set servet içen...

Cevap: a 1000 tr düzenli en sağlam set servet içen...

Emeğine ve yüreğine sağlık, paylaşım için teşekkürler :)

Benim de ihtiyacım var. İndirebilirsem çok sevinirim...
Sevgi ve saygıyla

teşekkürler

arkadaşlar harddisk çökünce tüm elimdeki verileri ne yazıkki kaybettim.bazı arkadaşlar özel mesaj aracılığı ile istemiş fakat ne yazıkki sette harddiskle beraber gitti.indiren arkadaşlardan rica ederseniz yardımcı olan mutlaka olacaktır.ilginiz için teşekkürler.

teşekürler emeginize saglık

slm...setın lınkını atarsanız sevınırım...emeğinize sağlık...teşekkürler

s.a kardeşim a1000 çipsiz kullanıyorum doğru düzgün ne halay ritimlerim var nede oyun havası ritimlerim yardımcı olursan bu konuda minnettar olurum şimdiden tskler ilgine mail adresim: muzisyenhotmail@msn.com

elinde set olan yükleyip paylaşırsa çok sevinirim.bide bu a 1000 çipli çipsiz olduğu nerden anlaşılıyo ve usere ne kadar ritm alabiliyor teşekkürler

Cevap: a 1000 tr düzenli en sağlam set demolu..servet içen...

Mesaj olarak gönderilsin set ! Kim gönderecek nasıl olacak Yardım edin !

selam arkadaşlar bu güzel set için bi teşekkür ü düşüncelerinizi ve hayır dualarınızı bizden esirgemezseniz seviniriz.
elimden geldiğince sizler için klavyemi değiştirmeden önce sağlam bi set hazırlayıp a 1000 tr deki sıkıntılarınızı bi nebze olsun
hafifletmek istedim.

öncelikle şunu belirmeliyim bu set üzerinde haftalarımı zamanımın çoğunu harcadım.çoğu edit olmak üzere korg ritmlerinden
batuh-dr salim gibi önmeli arkadaşlarımızın ritmlerindende çoğu yerde kullandım.eksik olan yerlere kendimce eklemeler yaparak bu seti sizlere şu şekilde sunmak istedim:

a 1000 tr için yaptığım ve düzenlediğim tüm ritimleri burada sizlerle paylaşacağım.
bu ritmleri 5 disket e sığacak biçimde hazırladım o yüzden 5 disket boş olarak temin etmenizde yarar var. bir düğünde ve proğramda lazım olabilecek bütün ritimleri sağlam yazılmış introlar eşliğinde hazırladım ve sizlerle paylaşmak istedim.bazı arkadaşlar a 1000 tr de yeteri kadar güzel ritimler bulamamaktan şikayetçiydi.başka paylaşım sitelerinde yaptığım ve paylaştığım
ritimler sonrası bazı arkadaşlarımız benden set hazırlamamı istedi.bende bu isteklerini yerine getirmek adına bi uğraş vererek elimden geldiğince bütün her kesime hitap edebilecek bi set hazırladım.şundan emin olabilirsiniz ki bu set a 1000 tr için hazırlanmış en düzenli ve en sağlam set oldu diyebilirim.bu setleri tek başlık altında topladım her bir diske sığacak şekilde ayarladım.

1.disket setinte:aşağıdan indirebilirsiniz.DÜĞÜN ve her tür programları için lazım olan ritmler mevcut.keza 2.disket setide bu şekilde devamıdır.
3.4.ve 5. disket ise programlarda kullanabilmeniz için introlu parça ritmlerden oluşmaktadır.

işte setten bazı demolar alttaki linkte trakyamuzik bazı demolar uzunolduğu için yüklemedi onları alttaki linkten bulabilirsiniz.diğer kısa demoları ise trakyamuzik e ekledim.ve ritim setler ve içerikleri hepsini ekliyorum.:

beyaz giyme ritim disket 3 ten demo:

dil yarası servet ritim disk 3 ten demo:

ıhlamurlar altında demo:

imkansız aşk(sen imkansızsın demo):

unutamadım demo:

diğer 2 küçük demo altta ekli ve aslında domosu yapılacak okadar rtim vardıki
bi anda 800 almaya aniden karar verince yapamadık.
disket içeriği alttaki resimlere tıklayarakta görebilirsiniz...

isteyenler buradan mesaj atsın özel mesaj ile isteyenlere set gönderilecektir...

Ritimleri yükleyebilecegim bir link bulamadim. Yardimci olursaniz sevinirim.

Cevap: a 1000 tr düzenli en sağlam set demolu..servet içen...

teşekkürler seti gönderirseniz iyi çalışmalar