• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a 1000 tr düzenli en sağlam set servet içen...

Cevap: a 1000 tr düzenli en sağlam set servet içen...

ya arkadaşlar ben göremedim ritimleri nasıl indirecegizz bir yardım cı olurmusunuz

buraya mesaj atıp indiremeyen arkadaşların özel mesaj kutusuna linkleri gönderdim.kusura bakmayın haftalar ve aylarca emek verilip yapılan set karşılığında 100 ü geçen indirme sayısına karşın sadece 1-2 mesaj görmüştüm.bizim haftalarımızı ayırdığımız yerde 1 saniyelerini ayırıp teşekkür etmek zor geliyorsa onlar emek hırsızlarıdır çünkü emeğe saygısı olmayanlardır.ondan dolayı kaldırmaya karar vermiştim ve gördümki etkilide olmuş.mesaj sayısı artmayı bırakın özelden yazanlar dahi arttı her neyse indiremeyenlere özel mesaj ile setleri yolluyorum isteyen buraya mesaj atsın yollarım özel mesaj ile hiç değilse istek mesajlarını görmüş oluruz bu da azda olsa emeğe saygıyı bizlere umarım öğretir...

Emeğinize sağlık, yürekten teşekkürler, seti mesajla yolasananızda yollamasanızda teşekkür....

Merhaba.

Setleri elde etmeme yardımcı olur musunuz?
Bir diğer sorum da bu setleri PSR-S650'de kullanabilir miyiz?
(Öyle bir şey okumuştum da)

İyi bayramlar.

a1000 ve a2000 ritmleri s650 de kullanılıyor- style volumu 70 e ayarlayınız...

setler isteyenlere mesaj ile gönderilmiştir.

Merhaba, her ne kadar profesyonel müzisyen olmasam da, evdeki A1000TR'mde kullanabileceğim yeni ses ve ritimler olsun isterim. Rica etsem bu seti bana da gönderir misiniz.? Şimdiden teşekkürler...

slm kardeş bana seti yollarsan çok çok teşekkür ederim size emeğinizede saygı duyuyorum anlamıyorum bu yamahacılar neden böyle paylaşmayı sevmiyorlar bu yuzden korg aldı başını gidiyor yamaha set yuzunden alan geri veriyor çok şükür or 700 v2 plusta bu sorun fazla yoktu ama şimdi tyros gibi baba bir alet boş boş yatıyor ya email şu zafer_yamaha@hotmail.com tel 05363115121 saygılar

setler özel mesaj ile gönderilmiştir kontrol ediniz kolay gelsin...

Bende istiyorum bu setten cok cok saygilar abii