• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a 2000 fiyat düstü neden

ertan1970

-Altın-
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 600
ustalar yamahanin psr a 2000 fiyati 850 euro ya düstü yeni modelmi cikacak acaba?

arti bisey daha sormak istiyorum a 2000 ne drek emo usb yi calistirabilirmiyim yoksa v2 mi yapmak zorundayim ?

saygilarimla

Cevap: a 2000 fiyat düstü neden

A2000 e emo usb yi takıp kullanabilirsin v2 yapmana gerek yok çünkü emo usb aletin 64 mb rom hafızasına yüklenecektir.

tesekürler aydinlatman icin bu olay iyiymis ozaman v2 yapmak zorunda degliz drek emo yu takip kulanabiliriz
v2 derken yanlis anlasilmasin bizlerin veyada benim gibi yurtdisindakilerin pek imakini olmuyor türkiyeye gelipte orgu v2 ye cevirmek o nedenle sordum

saygilarimla

zaten emo varken v2 rtm lerının ve seslerinin yuzune bile bakmassın .... fiyat nerde duştu turkiyede halen ayni fiyat duşmemiş yanız...

almanyada burada musik store de hemen hemen almanyanin en büyük magzasinda ayrica erkanin (ECO) calistigi magza

musik store .de yaz ümit usta orda istedigin orgu kaca satiyorlar diye görebilirsin hata baze ufak magzalardada bu fiyat üzerinden satiliyor

saygilarimla

Ucuzluğun nedeni S960 olabilir.

bak bu olabilir mustafa agabim

gecen ay ugradim korg pa600 qt aldim orda baktim fiyat a 2000 850 euroydu erkan yoktu yoksa soracaktim nedenini

burda böyle fiyat düsünce pek zaman gecmeden yeni bisey cikiyor türkiyeyi bilmiyorum ama burda hep böyle oluor hata a 2000 gelmeden or 700de birden bire o dönem fiyatlar düstü aradan birkac ay sonra or 700 raflardan kaldirildi yerine a 2000 geldi

saygilarimla

dokunmatik ekran
dahili bellek 68mb
Dahili Bellek (Expansion Pack için)512 mb
hoparlör güçlenmiş 20 wat
180 polofinik

geliştirilmiş lakin türkiye pazarında uygun fiyat olacağını beklemek hayal kırıklığı olur...tahmini olarak bence
6-7 bin aşağı piyasaya girmez...

dokunmatik ekran
dahili bellek 68mb
Dahili Bellek (Expansion Pack için)512 mb
hoparlör güçlenmiş 20 wat
180 polofinik

geliştirilmiş lakin türkiye pazarında uygun fiyat olacağını beklemek hayal kırıklığı olur...tahmini olarak bence
6-7 bin aşağı piyasaya girmez...

Bu bilgiler abartılı...Ama fiyatı uygun olacak gibime geliyor....

olmaz gibi mustafa abi yamaha ucuz bişey satmaz...

link: