• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 emo ritim istekeri

Cevap: A2000 emo ritim istekeri

artık şu ritim yazan arkadaslar biraz dökülsünler bakalım paylaşım yapsınlar elinizden ne geldiyse paylaşın arkadaslar

emonun hiç bi ritmini kullanmıyorum, kendim yazıyorum ritimleri çünki düğünde cok basit kaçıyor yazılan ritimler 2-4 olsun halay olsun, emir kardeşim yaşın genç henüz ve sanırım amatörsün daha. 2-4 star ritmi çok ama çok yetersiz geldi bana, hele d varyasyonuyla 110 da oyun havasına girsen millet ne oluyor diye bakıyor perkler biribirine karışyor gibi, çok ama çok eksik var bakalım elimden geleni kendimce yapıyorum

Siteye kayıt olduğum tarihe bakarsan yada internette adımı aratırsan amatör olup olmadığım konusunda fikir sahibi olabilirsin. Emo Türkiyede alanında bir numara olan bir adamdır, emonun hiçbir ritimi seni doyurmuyorsa sen dünya çapında bir müzisyen olmuşsundur demektir, rica etsek bize dünya çapındaki ritimlerinden biraz demo sunarmısın, sonrasında ben kendi yazdığım ritimlerden demolar sunacağım.

evet v2 de ritimler var ama programlarda barlarda gitmiyor çok sönük ve kalitesiz kalıyor

yaaaaa eski yazdığın mesajlara bakıyorumda........:D olur arkadaşlar olur zamanla her şey olur.iki üç ay sonra yapacağınız yorumlarıda merakla beklyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

abartmışızsınız gibi görünüyor ama bence değil :) şu an istekler fazla gibi ama zamanla hepsi olunca normal karşılanıcaktır ..

bence çeşit yerine sağlam birer tane olsun .

sahne ritimleri olursa daha iyi temiz bi halay temiz bi vahte temiz bi çifte temiz bi arap vs .
hepsinden 1 er 2 şer tane olsa kafi ..

ritimlerden çok seslerin düzenlenmesi lazım . alette çok cevher var ama uğraşmak lazım :)

İlk olarak Emoyu başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum .Emodan ritimler haricinde beklentim Elektro gitar ve Clean gitar çeşitlerinle ilgili çalışma. Tekrardan iyi çalışmalar.

yaaaaa eski yazdığın mesajlara bakıyorumda........:D olur arkadaşlar olur zamanla her şey olur.iki üç ay sonra yapacağınız yorumlarıda merakla beklyorum

:)

İlk olarak Emoyu başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum .Emodan ritimler haricinde beklentim Elektro gitar ve Clean gitar çeşitlerinle ilgili çalışma. Tekrardan iyi çalışmalar.

Bu tarz sesleri sitesi üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz, çok sayıda kategorize edilmiş profesyonel çalışma var.

emir kardeşim demo çekip koyacak zamanım bile yok, kışın gününde bile 2-3 program bazende sanatçı arkasında çalıyorum, emo usb nin sampleleri için aldım ben zaten.. ritimlerini kaliteli bi müzisyene dinlet kesinlikle beğenmez... sanırım istanbul tüneldesin orda kaliteli müzisyenler çok sayıda vardı bundan 8 sene önce, onlara bi danış canlı dinlet bakalım.. o kitlere bu ritimler yakışmıyor

eğer ege yöresi "kerimoğlu,harmandalı,zeybek" tarzı ritimlerin sayısı az sayıdaysa ,böyle ritimler de sepete eklenebilinir.

serenler istiyorum acil...

emonun hiç bi ritmini kullanmıyorum, kendim yazıyorum ritimleri çünki düğünde cok basit kaçıyor yazılan ritimler 2-4 olsun halay olsun, emir kardeşim yaşın genç henüz ve sanırım amatörsün daha. 2-4 star ritmi çok ama çok yetersiz geldi bana, hele d varyasyonuyla 110 da oyun havasına girsen millet ne oluyor diye bakıyor perkler biribirine karışyor gibi, çok ama çok eksik var bakalım elimden geleni kendimce yapıyorum

hocam şu yazdığın ritimleri merak ettim paylaşırsan biz de faydalanırız saygılar...