• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 emo ritim istekeri

Cevap: A2000 emo ritim istekeri

2/4 star bi paylaşabilirmiyiz bi de biz deneyelim or700 v2 plusta çalışıcıkmı? peki

emonun hiç bi ritmini kullanmıyorum, kendim yazıyorum ritimleri çünki düğünde cok basit kaçıyor yazılan ritimler 2-4 olsun halay olsun, emir kardeşim yaşın genç henüz ve sanırım amatörsün daha. 2-4 star ritmi çok ama çok yetersiz geldi bana, hele d varyasyonuyla 110 da oyun havasına girsen millet ne oluyor diye bakıyor perkler biribirine karışyor gibi, çok ama çok eksik var bakalım elimden geleni kendimce yapıyorum

kardeş senin a2000 ve emo usb kullanmadığın belli ayıp yaptığın bence insanların emeğine saygılı olun

yaaaaa eski yazdığın mesajlara bakıyorumda........:D olur arkadaşlar olur zamanla her şey olur.iki üç ay sonra yapacağınız yorumlarıda merakla beklyorum

kardeş senin de kim ve hangi amaca hizmet ettiğini iyi biliyoruz insanların emeğine biraz saygınız olsun ayıp denilen bişey burda kim çıkmışta şu usb kötü demiş yaptığınız ayıptır.

kardeş senin de kim ve hangi amaca hizmet ettiğini iyi biliyoruz insanların emeğine biraz saygınız olsun ayıp denilen bişey burda kim çıkmışta şu usb kötü demiş yaptığınız ayıptır.

hadi söyle bakalım kim ve hangi amaca hizmet ediyorum sayın istihbaratçı kardeşim.:D-ısrarla anlamamakta direniyosun.biz elbette emeğe saygılıyız.arkadaşım bu alet kullanıcıya kapalımı olay bitmiştir.bundan sonra ritm den başka bi güncelleme olamaz sadece usb deki sesleri düzenleyebilirler.yani azından burnundan tepsen olay bu.ben sana önceden yazdığın mesajlarda v2 ye can başarın çok emeğiyle süper olduğunu yazmıştın şimdi ne oldu da programlarda 5 para etmiyo.:)-sen daha dur bakalım 3-5 ay sonra ne yorumlar olucak.ben kendi düşünceme göre iyi bi zararla bu işten çabuk çıktım.şu 600 önümüzdeki hafta bi elime geçsinde samimi olarak yamahayla 600 ü kıyaslıcam bakalım ortaya ne çıkacak.

nereye hizmet ettiğime gelince isterse zararım 10.000tl olsun beni keriz yerine koyan bi markayla feriştahta olsa asla ve asla çalışmam.anladınmı değerli arkadaşım

evet v2 de ritimler var ama programlarda barlarda gitmiyor çok sönük ve kalitesiz kalıyor

.........iş te bunun gibi........emeğe saygı lütfen bu kadar vefasız olmayınnnnnn...........:D

hiç önü açık abir orgum olmadı kep önümüm kesildi bir yere gidemiyorum:D

emir kardeşim demo çekip koyacak zamanım bile yok, kışın gününde bile 2-3 program bazende sanatçı arkasında çalıyorum, emo usb nin sampleleri için aldım ben zaten.. ritimlerini kaliteli bi müzisyene dinlet kesinlikle beğenmez... sanırım istanbul tüneldesin orda kaliteli müzisyenler çok sayıda vardı bundan 8 sene önce, onlara bi danış canlı dinlet bakalım.. o kitlere bu ritimler yakışmıyor

"Kaliteli müzisyen"den kasıt nedir? Çok program yapan müzisyen mi? Öyle bir tribe girmişsiniz ki kendinizi resmen ilah yapmışsınız. Size kış günü günde 2-3 programınızla mutluluklar, ama unutmayın ki bu bakış açısıyla yaşıyorsanız siz bir müzisyen değilsiniz, sadece bir "orgçu"sunuz. Geri kalan ticari hayatınızda mutluluklar.

0yun havası misket 2-4 ler zayıf bi pa 800 e kafa tutayım dedim 4-4 oryatal 9-8 ler hepsi iyi fakat 2-4 e gelince bittim yok tutmadı pa 800 ezdi btti bizi emo bu konuda acil birşeyler yapmalı bence sonuçta usb leri para ile satıyor çalışması lazım gelsin paralar olmaz önce iş emrah kardeşim bu konuda yoruma açık olmalısın 2-4 ve oyun havası ritimlerini geliştir. yoksa satacam a2000 imi 3x i sattımda aldım a2000 2-4 için pişmanım şimdi haydi bekliyoruz senden güzel oyun havası ritimi kolay gelsin

0yun havası misket 2-4 ler zayıf bi pa 800 e kafa tutayım dedim 4-4 oryatal 9-8 ler hepsi iyi fakat 2-4 e gelince bittim yok tutmadı pa 800 ezdi btti bizi emo bu konuda acil birşeyler yapmalı bence sonuçta usb leri para ile satıyor çalışması lazım gelsin paralar olmaz önce iş emrah kardeşim bu konuda yoruma açık olmalısın 2-4 ve oyun havası ritimlerini geliştir. yoksa satacam a2000 imi 3x i sattımda aldım a2000 2-4 için pişmanım şimdi haydi bekliyoruz senden güzel oyun havası ritimi kolay gelsin

Ya arkadaslar bu kadar basıt degıl bu iş yamahaya cok buyuk bır kıyak yaptı can basar dr.salım batuh ve emo bunlar kolay yapılıyorsa buyrun siz bı set yapın bakalım sıfırdan gorelım birazkendınızı gelıstırın cogunuz burda aletı setı kotuluyenler için konusuyorum olcu vurus bıle bılmıyosunuz neden korgla yamahayı karsılastırıyosunuz yamahanın sound u korgta yok bu bir gercek zevk meselesı begenırsın begenmezssın o ayrı ama ınsanların emeklerını kotulemeye hakkınız yok ellbette gun gelıcek hıc bır rıtım sıkıntınız kalmıycak hersey yapılıcak emo suanda hem yamahaya hem korga hızmet verıyor bu laflarımakımse kızmasın ben lafı ortaya koydum yarası olan varsa gocunur