• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 Kullanan arkadaşlar bilgi verebili mi?

klavyeci07

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA600
A2000 Hakkında bilgi verebilirmisiniz arkadaşlar...MP3 okurmu bildiğim kadarıyla 64 mb.Ne gibi özellikleri var..Tek bir ritim set mi var.Şimdiye kadar korg kullandım.Şu an pa80 var.Orgu yenilemeyi düşünüyorum.Yamaha A2000 çok merak ediyorum...Düğün ağırlıklı kullanacağım..Yalnız lütfen korg yamaha polemiği olmasın...SAYGILARIMLA...

Cevap: A2000 Kullanan arkadaşlar bilgi verebili mi?

ben düğün salonunda kullanıyorum ve gayet memnunum.emo set gayet başarılı.set dışındada a2000 için yazılan ritimleri ve orjinal kitleriyle yazılmış tyros ritimlerini alet okuyor.plus çiplisini alırsan or700 plus için yazılmış bütün ritimleri okur alet ama zaten emo setteki ritimler yeterli bence.mp3 lerinizi waw formatına çevirip usb den okutabilirsiniz.usb ye kayıt yapmak, usb den direk ritim okutmak çok kolay.

kardeşim biz ne dersek boş senin kendin karar vermen gerek,

eliflm dilara parçası hariç gerisi a2000 plus+emo lu kendi aletime ait olan demolar bu kanalda mevcuttur, dinlersin.

ilk zamanlar zorlancan bence kendı ses düzeninde cal dinlee

sitede demolar var onalrı bir dinle derim.benim tavsiyem emo usb li alırsan arkana bakmazsın.

Teşekkürlere arkadaşlar.Başka ne gibi özellikleri var yamahanın....

Güncel konu...Kaç çeşit a2000 var.V2 Plus deniyor düz deniyor.Nasıl oluyor bunlar..Emo usb li deniyor..Fiyatları ne kadar..vb...

Moderatör tarafında düzenlendi:

v2 plus;or 700 için yapılan daha sonra Can Başar tarafından a 2000 nede uygulanan bir çiptir.Bu çite 128 mb lık sample sesler bulunur.Piyasada bu çipin davul kitleri sesleri kullanılarak yazılmış pekçok ritm bulunmaktadır(400-500 veya daha fazla)emo usb ise;
a 2000 de bulunan 64 mb lık ram üzerine sıkıştırılmış olarak yüklenen 180mb lık sampling kapsayan bir usb dir.çip+emo usb oldupunda aletinin sampling hafızası 128+180=308 mb lık veri olur.fiyatları sitemizde ilanaları bulunan bayileri arayarak öğrenebilirsin.

v2 plus;or 700 için yapılan daha sonra Can Başar tarafından a 2000 nede uygulanan bir çiptir.Bu çite 128 mb lık sample sesler bulunur.Piyasada bu çipin davul kitleri sesleri kullanılarak yazılmış pekçok ritm bulunmaktadır(400-500 veya daha fazla)emo usb ise;
a 2000 de bulunan 64 mb lık ram üzerine sıkıştırılmış olarak yüklenen 180mb lık sampling kapsayan bir usb dir.çip+emo usb oldupunda aletinin sampling hafızası 128+180=308 mb lık veri olur.fiyatları sitemizde ilanaları bulunan bayileri arayarak öğrenebilirsin.

Çok teşekkür ederim abi..Çok iyi oldu bu bilgiler...