• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 Önemli

buraxxx

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa3x + Yamaha A2000 tr v2 plus
bu aralar a2000 için neden yeni bişeyler yok kullanan çok ama bişeyler yapan pek yok yenilik yok çok yavaş gidiyor emomüzikten de istedğimiz ritimler gelmiyor sezon başlıyor eksikler var.

Cevap: A2000 Önemli

yamahanın kaderi üstat set derdine gıcır gıcır tyros 3 ü pa 3x le takas ettim ben :)

beni yanlış anlamayın ama nefis doymuyor ne yazık ki 100 lerce hatta or700 un rıtımlerını de okuduğunu sayarsak binlerce ritim var ama nefis daha daha daha fazlasını istiyor bu benim düşüncem kimse kırılmasın ama olup biten bu:(

benide yanlis anlamayin ama mertpa ustaya katiliyorum dedigi gibi cok ritim bolugu var bu sadece yamaha icin degil korg veyada roland icinde gecerli

diger konuda bisey söylemek istiyorum ben bi ara almanyada bir dügünde misafir olarak gitigimde sahnede orgcunun yamaha tyros 3 ile calisma yaptigini görüp ve dinledim
ve kulaklarim hala o sesleri arar oldu benim yamaha tyros 3 üm olsaydi kesinlikle baska bir org ile degismezdim

bide ustalar salim usta v.s bunlarin yamaha üzerine cok emekleri var ben bir ara onlarla konustugumda cok sayida ritim verdiklerini hata ücretsiz ritimler verildigini söylemislerdi
ve sanirim bir programa cikmak icin ritim zorlugu yasanmaz
zaten önemli olanda bir dügün programi icin birkac ritim gerekiyor 100 lerce degil tabiki bu benim görüsüm kimseyi kirmak veyada kimseyede bilgiclik taslamak niyetinde deglim
sadece fikirlerimi dile getirmek istedim

saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Pa80 pa800 pa2x or700 bu 3 cihaz için ritim sıkıntı olmaması gerekiyo hangi or700 çalana deng gelsem 2cgb usb si ritim dolu pa800lere bakıyorum hem aletleri full yine usb de bi yığın ritim dolu zevkler ve renkler hiçbir zaman tartışılmaz ama g600 pa60 kullanan imkanı kısıtlı olan arkadaşkara bakarak şükretmelıyiz bu orglara sahip olduğumuz için

set derdinde olduğumuz pek söylenemez a2000 emo usb den çok memnunum fazla bile geliyor yanlızca istediğimiz ritimler yok istekte bulunduk ne zaman gelecek bekliyoruz eksikler var tabi zamanla düzelecektir mutlaka THM ritimlerinde eksikler var ve ankara oyun havaları tarzında ritimler yok bekliyoruz üstadlardan artık bişeyler iyi çalışmalar saygılar.

değerli arkadaş sıkıntı şurada korg için yapılan dizilen onca kitlerin aynısını yamahaya dizseler sıkıntı kalmaz diye düşünüyorum millet sert vuruşlu ritimler bekliyor kanımca :)