• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 Kampanyası için "ÖNEMLİ AÇIKLAMA"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doremusic

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Öncelikle kampanyamıza gösterdiğiniz yoğun ilgi için çok teşekkür ederiz. Kampanyamızın başladığı günden bugüne, 50'den fazla yeni PSR-A2000 Kullanıcısı aramıza katıldı.

Yoğun talep ve sorular üzerine aşağıdaki açıklamayı yapma gereği duyuyoruz.

Kampanyamızın bitiş tarihi 19 OCAK 2013'tür. 19 Ocak 2013 tarihinde, mesai bitimimiz itibari ile PSR-A2000 ve PSR-A2000V2 Plus ürünlerimizin fiyatları, daha önceki fiyatları olan 1666.-EURO ( PSR-A2000 ) ve 1816.-EURO ( PSR-A2000V2 Plus ) seviyesine geri dönecektir. İleri tarihler için planlanmış herhangi bir indirim kampanyamız bulunmamaktadır.

19 Ocak 2013 'e kadar sürecek büyük indirimimizin sunduğu bu fırsatı kaçırmamanızı öneriyoruz.

Ekli dosyalar

• a2000org.jpg
    a2000org.jpg
    41.3 KB · Görülen: 173
Cevap: A2000 Kampanyası için "ÖNEMLİ AÇIKLAMA"

sayın dore müzik bize bu yamahayı bedava verseniz üstene parada verseniz iyi olmazmı.belki bu sayede piyasaya girip rekabet edebilirsiniz baksanıza emo bile siz kurtaramadı.böyle bi ucuzlukta hala 120 adet aleti satamadığınıza göre.ha bu arada korg pa 600 bekliyorum istersniz ilk söylediğimi bi değerlendirin.

günlerdir çeşit çeşit başlıklar altında bu cihazı okuyorum, amma sansasyon oldu yau şu alet.
arkadaşlar;
orgu evde çocuğuna oyuncak olarak alandan, en kalifiye mekanda profesyonel müzik yapıp paralar kazanan herkeze sesleniyorum...
eğri oturup doğru konuşalım, madalyonun iki yüzü var,
bu alet çıktığında bizimki can değilmi bende heves ettim alayım diye ama fiyatını görünce bu alet o kadar etmez diye yazı yazdığımda şimdi söven arkadaşlardan bu alet pa 800 ayarında diye bana çıkışanlar oldu. aldılar bütün sezon kullandılar, bende her sezon başka org çalmak isterim ama her şeyin bir bedeli var. kimse kimseye kızmasın, her koyun kendi bacağından demiş atalarımız.
madalyonun diğer yüzüne gelirsek , yamaha org çıktığı günden bugüne kadar türk piyanistini haketmedi , kendi prensiplerinden taviz vermedi. roland'ın bitişinden nasiplendi, benim gibi rolandcılar korg'a geçmek istemediğinden yamahaya katlandı(makara pitch bend , arapça yazılar, tuşların üstünde çocuk orgu gibi zil davul vs. resimleri, kapalı sesler gibi) ben bu sıkıntıları yıllardır bu site üzerinden ulaştırmaya çalışıyorum yetkililere, yavaş yavaş iradeleri kırılmaya başladı, çünkü yamahaya geçen rolandçılar yenilgiyi kabullenip korg'a geçmeye başladılar bende dahil(pa600'ü bekliyorum). sayın dore müzik yetkilileri bence elinizdeki orgları sattıktan sonra bir daha alaturka alt yapılı klavye ithal etmeyin elinizde kalır. çünkü bu aletin değeri şuanki fiyatı.herşeyin bir ederi var... umarım haddimi aşmamışımdır herkese saygılar...

sonraki yorumlarda bu yorumun içinden bi satırı alıp yorum yapan arkadaşlar;
yukarıdaki yorumda model karşılaştırması yada tartışma ortamı yaratacak ve dore müziği suçlayan bir yazı yoktur.
tekrar özetliyorum; ortalama son on yıllık türkiyedeki piyanistlik tarihinde yamaha markasının strateji hatası anlatılmakta. bi abimizin dediği gibi müzisyen duygusaldır, burada bir cep telefonundan yada bir araba modelinden bahsetmiyoruz, enstrumandan bahsediyoruz. ben korg soundunu sevmiyorum ancak korg markasının türkiye piyasasındaki politikasına hayranım. yiğidi öldür hakkını yeme demişler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sayin do re music millet dogru soyluyor..bende yamaha kullanicisiyim ve yamaha son yillarini yasiyor Turkiyede..korga cok laf ettik .neden mi? Cok basit elimizdeki yamaha klavyelerin degeri dusmesin diye yalan mi? Arkadaslar itiraf edin..maalesef bana 2840 tl girdi.ne yapalim elimizdekiyle mutlu olmayaa calisacaz ilerde paramiz olursa yamahayi sirf gitar sesleri icin kullaniriz .Not sirf org alacam diye kredi cektim ...

hocam kampanyayı iyi yaptınızda bu saatden sonra kim eski fiyata o aleti alır merak ediyorum.valla çok değişik bi ticaret anlayışınız var ben inanın anlayamıyorum.:)

Merakediyorum 19 ocaktan sonra kime cihaz satacaksınız siz. insanlar sizin sözünüze nasıl güvenecek. 1600 euro o cihaza kim para verecek, yarın öbür gün yine birşey yaparsınız. Yine milletin elinde patlar aldığı cihazlar. Yaptın madem kampanyayı devam ettir, 1000 eurodan. pa 600 çıkınca zaten bişey satacak durumunuz kalmayacak...

aslında bi kampanya daha başlatın fiyatı 750 euroya düşürün hiç olmazsa piyasaya yamahada girer.tabi sizce mümkünse.

Sayın doremüzik bu fiyata bile 50 civarda org sattığınıza göre, fiyatlar eskisine dönünce kimse almıcaktır bu orgtan. heralde bu kampanyada satılanlar,satılan son sıfır a2000 ler olucaktır. bu nasıl bir satış politikasıdır anlam veremedim

500 € çalışır :)

simdi do re indirim yapti bu kadar tepki aldi iclerinden gecen atasozunu tahmin edebiliyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...