• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

açık alan düğün tesisatı hakkında

elbisrb

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
herkeze selamlar sevgiler. konu başlığından da anlaşılacağı üzere açık alanda düğün organizasyonları için kullanabileceğim bir tesisat almak istiyorum hoparlör ve power için 10000 tl bütçem var kablolama klavye mic v.s zaten bu işi yaptığım için elimde mevcut. net üzerinden biraz araştırma yaptım ne yazık ki fiyatlarından dolayı dynacordlara hala uzanamayacak durumdayız. fakat electrovoice un yeni live-x serisinin fiyatı çok uygun gibi biraz araştırma yaptım üretimini çine kaydırmışlar fiyat uygunluğu buradan kaynaklanıyormuş. youtube de bu hop ile ilgili bir video izledim hoparlörün şasesinin döküm değil sac olduğunu gördüm eskiler bu tip hoparlorleri sevmezler döküm şasenin daha iyi olduğunu söylerler mcs ve servo ne kullandım ne dinledim daha önceden phonic es 153 kullanmaktaydım sub yoktu fakat yeni alacağım sisteme sub da ilave etmeyi düşünüyorum. kullanıcı arkadaşlardan live-x serisi ile ilgili yardımlarını bekliyorum. farklı sistem önerilerinizi de paylaşırsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler saygılarımla.

Cevap: açık alan düğün tesisatı hakkında

ustam subbas

power alacaksan ustam..

ayrı ayrı satılırr..

Cevap: açık alan düğün tesisatı hakkında

hocam hangi ildesiniz